Polské jádro Anonymo zakládá vlastní tým! Rýsuje se polská špička?

  • 17. 03. 2023 15:00
Zdroj titulní fotografie: Twitter @AnonymoEsports

Polská trojice, aneb dosavadní jádro dnes již neexistující CS:GO sekce organizace Anonymo, Arek "Vegi" Nawojski, Łukasz "mwlky" Pachucki a Oskar "oskarish" Stenborowski se včera společně spojili s Rasmusem "kreaz" Johanssonem a Zoranem "xicoz" Markovski, společně zakládají svůj vlastní tým pod názvem Gentlefolk. Hráči se spolu dostávají do kontaktu poté, co jejich předchozí týmy nedávno zanikly.

Kdo se bude snažit konkurovat místní, ale i evropské špičce?

Vegi, mwlky a oskarish spolu hráli u Anonyma, ale po neúspěšném kvalifikačním zápase na RMR turnaj v Paříži jejich působení v organizaci skončilo. Krátce nato hráli pod názvem ODLOTOWE AGENTKI v ESEA Advanced Season 44, avšak ani to příliš dlouho nevydrželo.

Kreaz a xicoz přicházejí do týmu jako zahraniční hráči po rozpadu BLUEJAYS a Finest během posledních šesti měsíců. Švédský střelec kreaz v průměru dosahoval ratingu 1,05 v předchozím týmu, zatímco severomakedonský hráč xicoz měl rating 1,03 v soutěžích a pomohl BLUEJAYS získat titul na IESF World Championship 2022.

Vize a cíle novodobé sestavy

"Po rozchodu s Anonymo jsme chtěli vytvořit mladší projekt, který by stále mohl konkurovat na polské scéně, ale také v mezinárodním měřítku," stojí v prohlášení Gentlefolk.

"Tím, že jsme se otevřeli evropskému trhu, se naše vyhlídky na stavbu výrazně rozšířily. Společné trénování vypadalo pro všechny dostatečně optimisticky, takže jsme se rozhodli hrát všichni spolu navzdory nedostatku podpory ze strany jakékoli organizace."

Aktuální sestava Gentlefolk:

Zoran "⁠xicoz⁠" Markovski
Rasmus "⁠kreaz⁠" Johansson
Arek "⁠Vegi⁠" Nawojski
Oskar "⁠oskarish⁠" Stenborowski
Łukasz "⁠mwlky⁠" Pachucki

Adrian "⁠imd⁠" Pieper (coach)
Damian "xo" Gołembiewski (assistant coach)

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.