Poslední esport akce roku za rohem! Co nabídne legendární Dreamhack v Hannoveru?

  • 15. 12. 2022 23:15

Jeden z největších esportových festivalů, Dreamhack, se po téměř tříleté odmlce opět vrací zpět do Německa, tentokrát míří do největšího města německé spolkové země Dolního Saska, Hannoveru.

Dreamhack je ESL festival s proslulou minulostí, který například v roce 2013 ovládla legendární sestava Fnatic, v roce 2014 dnes již neaktivní LDLC, 2015 EnVyUs a v roce 2016 v té době světová špička Luminosity Gaming.

Fnatic na Dreamhack 2013 Source: Twitter @FNATIC

Co nás čeká a nemine na DreamHack 2022?

Moderní DreamHack se však začal ubírat hlavně směrem zaměřený na komunitu a na návštěvníky festivalu. Srdcem celého Dreamhacku 2022 v Hannoveru bude obrovská BYOC LAN párty, kde si hráči mohou zahrát spoustu turnajů v obrovském spektru herních titulů.

Na své si tu přijde opravdu každý. Turnaje ve hrách jako je Age of Empires II, Valorant, Rainbox Six Siege, Fortnite, League of Legends, Teamfight Tactics, PUBG, Rocket League, Apex Legends, Dota 2 a samozřejmostí je i CS:GO, kde si účastníci festivalu mohou zahrát o prizepool přesahující 5000 $. K tomu všemu vám stačí koupit si lístek do LAN části festivalu, přinést si svůj počítač, monitor a už jen předvést, co je ve vás.

Dreamhack a jeho masivní BYOC LAN párty z roku 2019 Source: papercitymag

U LAN párty to rozhodně nekončí!

Na místě bude i spoustu dalších aktivit, takže se rozhodně nebudou nudit i návštěvníci, co si nepřišli přímo zahrát. Od testování nejnovějších her a hardwaru, přes cosplay soutěže, Creator HUB pro streamery na Twitchi, až po tabletop a diskusní panely. Veletrh slibuje i autogramiády, možnost vyfocení se s profesionálními hráči a program přímo na velkém stagi. Co přinese program na velkém stagi? To se dozvíme v nadcházejících dnech, takže se překvapit.

Festival probíhá už od čtvrtka 15. 12. do neděle 18. 12. 2022 a naše redakce bude přímo na festivalu přítomna, takže se v nadcházejících dnech můžete těšit na další, exkluzivní kontent přímo z ohniska celého dění!

Více informací a kompletní program celého festivalu naleznete ZDE.

Zdroj titulní fotografie: dreamhack-hannover.de

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.