Poslední úniky opravdu vykazují letní vydání CS2. Byl odhalen datum?

  • 14. 08. 2023 11:00
Zdroj titulní fotografie: GLITCHED

Konec léta se blíží a s ním i počet úniků, které se postupně dostávají do veřejného prostoru. Každý hráč CS:GO na světě chce vědět, kdy bude CS2 oficiálně vydána. Ačkoli o tom společnost Valve mlčí, únik informací ze 7. srpna naznačuje, že CS2 vyjde nejpozději 23. září.

Jeden z nejnovějších úniků nám představuje pokračování aktualizace ohledně herního režimu Premier. Únik přinesl známý data miner ThourCS, který odhalil další podrobnosti o hodnocených sezónách a funkcích globálního žebříčku.

Žebříček bude mít dle všeho čtyři různé kategorie - globální, regionální, dle země a dle přátel. Hráči pak budou prý mít k dispozici nejméně dvě sezóny ročně, které by měli probíhat na podzim a na jaře.

Podle zjištění se první hodnocená sezóna CS2 uskuteční letos na podzim, a to od 23. září do 22. prosince. Pokud jsou toto skutečně plány Valve, které mají pro CS2 stanovené, bude muset hra vyjít celosvětově 23. září nebo nejlépe ještě dříve.

Hráči jsou z připravovaného herního režimu Premier natěšeni už teď. Mohlo by to totiž potencionálně stačit k tomu, aby příležitostní hráči i profesionálové trávili více času na oficiálních serverech, než aby využívali platformy třetích stran, jako je FACEIT či ESEA. Herní režim Premier by měl totiž nabídnout téměř identický herní zážitek.

Ačkoli Valve ještě dosud nepotvrdilo hodnocené sezóny a žebříčky, mohlo by to ve výsledku mít své důvody. Dost možná by tím totiž potvrdili i datum vydání samotné.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.