Potvrzeno: Mladý český talent zamíří do prestižních MOUZ NXT!

  • 27. 07. 2023 12:30
Zdroj titulní fotografie: Sazka Esport

Dalekosáhlé spekulace se konečně potvrzují! Bývalý mladý talent již dnes neaktivní sekce Cryptovy, Oldřich "PR" Nový, začal s příchodem CCT Central Europe Series 7 figurovat na soupisce prestižního akademického celku MOUZ NXT.

MOUZ NXT jsou dosud čtyřnásobnými šampióny tradiční soutěže WePlay Academy League a jsou považováni za ideální destinaci pro nadějné mladé hráče z Evropy. V současné době reprezentují celkově již čtyři bývalí hráči MOUZ NXT jejich hlavní A-tým, kde mimo jiné aktuálně figuruje i česká hvězda, David "frozen" Čerňanský.

Oldřich "PR" Nový je patnáctiletý hráč a považuje se za jednoho z nejnadějnějších talentů na domácí herní scéně. Dříve si zahrál za týmy jako je Dark Tigers, GLORE či Cryptova, kde dokázal předvést svůj potenciál a talent.

Soupiska MOUZ NXT se dosud oficiálně zmenšila pouze na dvojici o Christoffer "Chr1zN" Storgaard a Bram "Nexius" Campana. Bylo pouhou otázkou času, kdy organizace představí nové hráče.

Vše vyplynulo z pozvánky do hlavní fáze CCT Central Europe Series 7, která začně již na začátku srpna. Kromě Oldřicha "PR" Nového se v soupisce týmu pravděpodobně objeví také Francouz Ryan "Neityu" Aubry, který si dříve zahrál pod křídly LDLC, a dánský talent William "sirah" Kjærsgaard, který byl dříve členem týmu MASONIC.

I když oficiální potvrzení organizace stále chybí, zdá se, že všechny kroky pro nové angažmá českého hráče jsou dokončeny a je jen pouhou otázkou času, nežli k tomu skutečně dojde.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.