Pouze 2 výhry a 19 proher, tak vypadá historická bilance Randoma v EUM po dnešním dni, jak si vede Savero?

  • 22. 08. 2023 10:30
Zdroj obrázku: Twitter GTZ Esports

První den EMEA Masters nebyl pro české fanoušky rozhodně nejlepší. Právě naopak, naši hráči se dostali na pouhou jedinou výhru, kterou bral Savero ve vzájemném zápase. GTZ nepřestávají ohromovat a Macko Esports vstupují do turnaje překvapivým vítězství proti Karmine Corp.

Ve skupině A se utkali DenizBank Istanbul Wildcats, BISONS ECLUB, Orbit Anonymo Esports a GTZ Esports. GTZ vypadali až do 35. minuty zápasyu proti Wildcats, jako tým, který dá první den tři výhry a bude nejblíže postupu ze skupinové fáze. Nakonec IW zápas otočili a jsou to právě on, kteří budou vstupovat do středečních zápasu bez jediné porážky.

Na opačném konci tabulky se prali OAE se Saverem a BSO s Randomem.Adam "Random" Grepl vstupoval do turnaje s tím, že jeho bilance v EUM je 2-16. Bilanci vůbec nepřilepšil. Přišly tři jednoznačné prohry a Random tak do středy vstoupí s 11%Winratem. Postup je daleko a podpora od organizace zřejmě taky.

BISONS ECLUB podle zákulisních spekulací neplatí svým hráčům, ti prý nemají ani bootcamp na EMEA Masters a přichází i o další motivaci. U Randoma na streamu v chatu se objevují vtipy na toto téma. Random sám svému chatu radil, ať si od BISONS nekupují žádný merch. Už jen tyto momenty ukazují, jak je v organizaci napnutá atmosféra.

Druhou rozehranou skupinou je pak skupina C, ve které moc překvapení nepřišlo. Macko porazili Karmine Corp, všechno další už bylo podle očekávání. Macko tak vstupují do středy se skóre 3-0, Karmine Corp 2-1, Nativz 1-2 a bez výhry jsou Anothosis s českým koučem Speedym.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.