Prohra 14:16. Český tým v boji o postup k Majoru dělily pouze 2 body!

  • 14. 02. 2023 21:00
Zdroj titulní fotografie: AFKgaming

Historie se opakuje a neúspěchu v podobě jednoho jediného kroku pro postup na Major jsme na naší scéně bohužel svědky i letos.

Dva jediné body rozhodli o tom, aby se Sinners neposunuli větším krokem směr nadcházející Major v Paříži a musí se opět vrátit do stavu, kdy musí překonat stovky konkurenčních rivalů.

Sinners se dostali mezi nejlepších 16 týmů a v bodě o postup se jim postavila sestava v čele s Wiktorem "TaZ" Wojtasem, HONORIS. Hříšníci derby rozjeli ve stylu, a první mapu Nuke, pick HONORIS, převzali stavem 16:5 a nastavili tak laťko opravdu vysoko.

Druhá mapa, Vertigo, vypadala zpočátku dosti vyrovnaně a polovině jsme byli svědky stavu 7:8, avšak po výměně stran se hříšná sestava za CT nezmohla už ani na jedno kolo.

Decider na Overpassu vypadal zpočátku velmi slibně, Sinners totiž mapu otevřeli stavem 11:4 za CT stranu. Po výměně stran však ovšem dostali opět zkrat a nakonec si mapu nechali utéct pouze o dva body, tedy 14:16.

Budou mít tedy letos ještě šanci zabojovat o Major? Sinners v nadcházejících chvílích čeká ještě druhá otevřená RMR kvalifikace, tak se necháme překvapit.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.