Prvně Anomaly, a teď končí i známý tvůrce WarOwl. Jakou bude mít problém s cheatery dohru?

  • 13. 04. 2024 00:50
Zdroj titulní fotografie: WarOwl

Zaplavení CS2 cheatery není nic nového, nutí však hráče a tvůrce obsahu hru frustrovaně opustit. Po nedávném odchodu populárního Anomalyho nyní s Premierem končí i známý WarOwl.

Severoamerický streamer si 11. dubna zahrál několik her Premier a údajně se v každé z nich objevil cheater. To streamera samozřejmě rozčílilo a WarOwl prohlásil, že s režimem Premier v CS2 „skončil“, dokud nebude řádně opraven.

Myslím, že jsem s režimem Premier skončil. Je to směšné. Myslím, že jsme na cheatery narazili téměř v každé hře. Je mi jedno, jestli ztratím rank nebo cokoli jiného, skončil jsem. V tuto chvíli je matchmaking prostě úplně rozbitý.

WarOwl v klipu uznává, jak všichni aktivně mluví o špatném stavu režimu Premier v CS2, ale říká, že on sám tomu nevěřil. Po včerejších hrách však s komunitou naprosto souhlasí a tvrdí, že situace se nějak ještě zhoršila.

Na Redditu se ozvala řada dalších hráčů, kteří se streamerem souhlasí v tom, jak nefunkční režim Premier v současné době je, vzhledem k obrovskému množství cheaterů, kteří v něm řádí. „V 15k+ ELO začínáte být naprosto v p*deli. Předtím je to hratelné se sus momenty tu a tam (osobně jsem měl zatím jen 2)“ napsal jeden z hráčů.

Navíc nedávno hráči objevili „cheat“, kdy mohli zapnout wallhack pouhým napsáním několika příkazů do konzole. Naštěstí Valve exploit rychle opravilo, ale ukazuje to, jak snadno lze v CS2 podvádět.

WarOwl after playing Premier for 2 hours yesterday
byu/BoredDude47 inGlobalOffensive

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.