První kolo Hitpoint Masters ovládli favorité, Dynamo bez DVLKa předvedlo fantastický výkon

  • 07. 06. 2023 14:00

Nejvyšší domací liga v League of Legends má za sebou první kolo. Do něj některé týmy vstoupily s náhradníky, kvůli banům, ale herně se nic nezměnilo. Favorité svojí roli potvrdili a vstupují tak do nové sezóny bez chyby. Blízko zaváhání byla eSuba, ale i ta nakonec dokázala zvítězit.

SINNNERS vs. Sampi

Sezónu odstartoval souboj SINNERS se Sampi, ti hráli bez svého midlanera Staníka, který si kvůli banu od Riotu nezahraje první dva zápasy. Místo něj musel nastoupit trenér Sylees. Kouč Sampi na Adisse nestačil, a ani jeho spoluhráčům se nedařilo a SINNERS se podařilo hru ukončit za necelých 27 minut.

eSuba vs. Cryptova

V druhém utkání přišel na řadu vítěz letního splitu z minulého roku. Modrá krev se utkala s Cryptovou a byl to nejdelší zápas dne. Hirovi se návrat do Hitpoint Masters dařil dlouho, byl to právě on a Defflok, kdo dlouho drželi šance Cryptovy na vítězství, ale nakonec ani to nestačilo a eSuba si došla pro první výhru sezóny.

BRUTE vs. Entropiq

BRUTE s poněkud neznámou sestavou čekala hned ta nejtěžší zkouška, v prvním zápase na ně čekali Entropiq. Zápas vypadal jasně pro EIQ, BRUTE zahráli sice skvělou early game, ale následovala dominance favorita. Entropiq tak zakončili druhou nejrychlejší hru dne a ta nejkratší byla teprve na řadě.

Inside Games vs. Dynamo Eclot

Inside Games s velkými změnami vypadali ještě hůře než v minulém splitu. Dvojice Scuffed + Bobsik nestačila na sololanery Dynama Eclot. Reedfoo na Zeri ničil hráče DNE a Dynamo zvítězilo už za 21 minut. Další kolo následuje už v pátek.

Zdroj úvodního obrázku: Twitter Dynamo Eclot

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.