„Rád se stanu ředitelem komise, která bude regulovat podvádění v CS,“ hlásí pashaBiceps

  • 01. 02. 2024 16:00
Zdroj titulní fotografie: X @paszaBiceps

Problém s cheatery ve hře Counter-Strike 2 postihuje aktivně nejen běžné hráče, ale často i profesionály. Komunita se však od společnosti Valve zatím nedočkala žádných jasných opatření.

Legendární bývalý polský hráč Jarosław „pashaBiceps“ Jarząbkowski se ve svém posledním příspěvku vyjádřil k situaci s cheatery ve hře Counter-Strike 2, přičemž navrhl způsob, jakým by společnost Valve mohla proti cheaterům bojovat.

Nedávno se na kvalifikacích na jeden z hlavních turnajů roku, konkrétně Major v Kodani, objevilo obrovské množství cheaterů, kteří zasahovali do hry jak běžných hráčů, ale i těch profesionálních. Oficiálně je známo 23 týmů, které v kvalifikaci hrály s podvodníky. Kolik jich však bylo ve skutečnosti lze pouze konstatovat.

pashaBiceps navrhuje následující:

Jak jste si možná všimli, potýkáme se s obrovským problémem s cheatery, kteří se chtějí kvalifikovat do velkých soutěží, jako je IEM a další. V mnoha tradičních sportech existují vyšetřovací komise, které mohou přijít a zkontrolovat, zda nedochází k dopingu. Valve by mělo svou vytvořit vlastní komisi, která by byla oprávněna přijít a zkontrolovat váš počítač a herní vybavení. Jako vysloužilý CS hráč bych byl rád, kdybych stal generálním ředitelem této komise.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.