Red Bull Campus Clutch se vrací! Nejlepší český vysokoškolský tým pak zamíří do Istanbulu

  • 03. 10. 2023 21:00
Zdroj titulní fotografie: Red Bull

Prestižní vysokoškolský turnaj od Red Bullu hlásí po loňském úspěchu svůj návrat i letos. Počínaje dvěma online kvalifikacemi se nejlepší česká čtveřice opět utká na národním offline finále v pražské Vodafone PLAYzone aréně na Chodově. A ten pak úplně nejlepší se pro změnu podívá rovnou do tureckého Istanbulu, kde s týmy z celého světa zabojuje o pohádkový prizemoney v hodnotě 20 000 €. Zapojíš se i ty?

Tisková zpráva organizátora:

Red Bull Campus Clutch je po roce opět tady! Nejlepší studentský tým bude reprezentovat české hráče v Istanbulu na světovém finále

Red Bull přichází opět na českou univerzitní půdu s mezinárodním esportovým turnajem pro studenty ve hře Valorant, Red Bull Campus Clutch – zprostředkovává unikátní příležitost, jak zahájit profesionální kariéru. Po celém světě probíhají kvalifikační kola, národní finále a Česko není výjimkou. Ten nejlepší tým čeká nejen uznání a zásoba energie, ale také letenka do Istanbulu na globální finále, kde bude reprezentovat nejen svou univerzitu, ale i celou Českou republiku.
Pro účast v turnaji stačí sestavit tým z 5 hráčů a zapojit se do dynamicky se rozvíjející hry Valorant. Turnaj je vhodný pro všechny hráče z vysokých škol, kteří chtějí zažít atmosféru esportového turnaje v FPS hře na vlastní kůži a předvést svoje skilly na světové herní scéně.

Minulý rok v Brazílii Českou republiku reprezentoval tým Národní garda ve složení hráčů Hasaa, Pjotr, SH0UTy, MaFiN a Rias. Tým ukázal své kvality a letos se hledá další parta studentů, která poletí hrdě reprezentovat české barvy ve světě. Každá ze zúčastněných zemí pověří jeden nejlepší studentský tým, aby reprezentoval svoji univerzitu na světovém finále, které se uskuteční v Turecku v listopadu tohoto roku. Cesta a veškeré náklady na světové finále jsou pro ten nejlepší tým z celé republiky plně hrazené a zážitek z tureckého Istanbulu v plné aréně nadšenců počítačových her, tak Red Bull zprostředkuje na té nejvyšší úrovni. V případě výhry globálního finále se celý tým může těšit na peněžní odměnu ve výši 20 tisíc euro.

red-bull-campus-clutch-narodni-finale.png

Vítězný tým Red Bull Campus Clutch z roku 2022 - tým NARODNI GARDA Source: Red Bull

Regitrovat se dle slov organizátorů může každý aktivní student vysokoškolského studia starší 18 let, přičemž k vyhledání svých potenciálních spoluhráčů vřele doporučují využít jejich oficiální komunitní Discord server. Více informací o pravidlech a podmínkách turnaje lze případně dohledat na oficiálních stránkách turnaje.

Kompletní harmonogram Red Bull Campus Clutch 2023:
  • První online kvalifikace: Pátek 6. 10. 2023
  • Druhá online kvalifikace: Pátek 13. 10. 2023
  • Národní offline finále: Pátek 27. 10. 2023 (Vodafone PLAYzone Arena v Praze)
  • Celosvětové finále: Neděle 19. 11. - Pátek 24. 11. 2023 (Instanbul, Turecko)
Upoustávka na Red Bull Campus Clutch 2023 Source: Red Bull

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.