Reprezentanti naší scény na místě! Mezinárodní IESF šampionát startuje již dnes

  • 02. 12. 2022 01:05

Velice specifickou podívanou, právě to přinese nadcházející International Esports Federation World Esports Championship 2022: Offline Qualifier z indonéského ostrova Bali. Půjde tak rozhodně o jeden z nejpestřejších turnajů roku, kde mimo CS:GO si své fanoušky najdou i hry jako je například Dota 2, Tekken 7 a mobilní esportové tituly.

CS:GO reprezentace - Česká republika

Celý event bude probíhat od 2. do 11. prosince 2022, přičemž prizepool činí 100 000$. V našich barvách bude v čele české reprezentace úřadovat Brňák Michal "leckr" Kadlíček, kdy ho bude doprovázet současní i dřívější spoluhráči z Entropiq Prague, stejně jako je starý známý eSubák Dominik "blogg1s" Janita.

Kompletní česká reprezentace:
Jan "HONES" Urválek
Dominik "blogg1s" Janita
Michal "leckr" Kadlíček
Filip "AJTT" Dolenský
Josef "MoriiSko" Maurenc

Štěpán "Ecoo" Mach (coach)

Česká reprezentace Source: PLAYzone.cz

Kvalifikace do hlavního části eventu pro českou reprezentaci startuje v noci ze čtvrtka na pátek od 5:20 proti, a to proti ostřílenému výběru Německa, který tvoří sestava BIG Academy. O den později se o postup ze skupiny Češi utkají ve 2:00 s Belgií a v 8:40 proti outsiderům z Černé Hory.

Ze skupin postupují dva nejlepší týmy, kdy hraje každý s každým a v případě postoupení ze skupiny nás čeká play off formou Double Elimmination, kde první tři vítězové postoupí do hlavní soutěže celého eventu.

CS:GO reprezentace - Slovenská republika

Slovenský mankšaft patří do skupiny A společně s Norskem, Bosnou a Hercegovinou a Maltou, přičemž Slováci by to ve skupinové části měli mít oproti reprezentaci české o to lehčí, jelikož by je zde žádná výrazná překážka čekat neměla. Tým je spojením Sampi a Enterprise, kde na všechno bude dohlížet coach Michal "KETUBOR" Csontoš.

T4gg3D v dresu slovenské reprezentace Source: Facebook @YGAMES.sk

Kompletní slovenská reprezentace:
Tomáš "system" Zemko
Erik "The eLiVe" Sith
Matúš "matys" Šimko
Lukáš "sAvana1" Lintner
Michal "T4gg3D" Vrzal

Michal "KETUBOR" Csontoš (coach)

Ženský Counter Strike

Poprvé v historii uvidíme na Mistrovství i zástupkyně ženského Counter-Striku. Do Bali přicestovali hned 4 týmy, přičemž mezi favoritky patří hráčky Polska, tedy ženský tým NaVi. Kromě nich do hry zasáhne Argentina, Namibie a domácí Indonésie.

Ženská sestava NaVi Source: EGW

Sleduj české reprezentanty živě zde:

Zdroj titulní fotografie: Facebook @YGAMES.sk

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.