RETAKE Festival - Liberecká Home Credit Arena láká na atraktivní LAN párty

  • 15. 07. 2023 12:00
Zdroj titulní fotografie: Twitter @bananidesCS

Po nedávném skončení kultovního 18. ročníku BYOC LAN soutěže Quietus Day, se v Liberci chystá další vzrušující akce. Na svou premiéru láká esportový festival RETAKE Festival pod záštitou společnosti Reset Button s.r.o., který zavítá do liberecké Home Credit Areny. Dorazíte?

Tisková zpráva organizátora RETAKE Festivalu, Reset Button s.r.o.:

Reset Button s.r.o., eventová společnost specializující se na esport a BYOC LAN eventy, s potěšením oznamuje RETAKE Festival, který se bude konat od 25. do 27. srpna 2023 v moderní Home Credit Areně v Liberci v České republice. Víkend nabitý vzrušující třídenní oslavou Counter-Striku a dalších herních titulů.

Pakliže jste vášnivým hráčem, neměl by vám Festival RETAKE utéct. S podporou Home Credit Areny připravuje společnost Reset Button nezapomenutelný zážitek s napínavým turnajem, poutavými soutěžemi o hodnotné ceny pro herní komunitu, která nadevše miluje hry ve všech provedeních.

Nejdůležitější body eventu:

1. Vzrušující turnaje: Festival RETAKE bude obsahovat kompetitivní Counter-Strike turnaj. Středobodem akce bude turnaj o prize money s minimální dotací 60 000 Kč. Týmy se mohou do turnaje registrovat za poplatek 2 500 Kč za tým s možností prokázat své dovednosti a vyhrát poutavé finanční ceny.

2. Doplňkové soutěže: Kromě turnaje o ceny se hráči, kteří se nezúčastní hlavní události, mohou stále účastnit různých soutěží, a to nejen v Counter-Striku. Tyto soutěže nabídnou hráčům šanci předvést svůj talent a soutěžit o vzrušující ceny.

3. BYOC LAN Event: RETAKE Festival bude LAN událostí Bring Your Own PC (BYOC), která účastníkům umožní přinést si své herní vybavení a ponořit se do maximálního herního zážitku. Účastníci se mohou spojit s ostatními hráči, sdílet strategie a vytvářet nezapomenutelné vzpomínky. Cílem je vytvořit prostředí, ve kterém se bude každý cítit jako doma.

4. Osvěžující nabídka F&B: V rámci RETAKE Festivalu budou mít všichni hráči přístup k výběru bezplatných nealkoholických nápojů z fontány. Účastníci mohou zůstat hydratovaní a nabití energií po celou dobu trvání události, což zajistí, že se budou moci plně ponořit do herní akce, aniž by se museli obávat své žízně.

5. Networking příležitosti: RETAKE poskytuje hráčům vynikající platformu pro spojení a sítě s podobně smýšlejícími jednotlivci. Účastníci budou mít možnost komunikovat s profesionály z oboru, influencery a dalšími hráči, podporovat spojení a hledat potenciální spolupráce.

Podrobnosti o události:

  • Datum: 25.–27. srpna 2023
  • Místo: Home Credit Arena, Liberec, Česká republika
  • Kapacita: Akce pojme až 200 lidí, což zajišťuje intimní a poutavou atmosféru.

Společnost Reset Button s.r.o je nadšená, že může přivést herní komunitu na RETAKE Festival,říká Max Euler, zakladatel společnosti Reset Button s.r.o. "Jsme nadšeni, že můžeme vytvořit nezapomenutelný zážitek, kde hráči mohou soutěžit, spojovat se a oslavovat svou společnou vášeň pro (nejen) Counter-Strike."

Vstupenky na RETAKE Festival bude možné zakoupit v průběhu července. Chcete-li mít aktuální informace o prodeji vstupenek, harmonogramu a dalších podrobnostech, navštivte naše webové stránky na adrese www.push-reset.com.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.