Road to Rio: eSuba sahala po životním výsledku

  • 21. 08. 2022 23:20

Druhý den RMR kvalifikace je za námi. Jak se dařilo československým týmům tentokrát?

Druhá kvalifikace na brazilský Major v Riu de Janeiru je za námi, bohužel českým a slovenským týmům se nedařilo úplně podle představ. Do druhého dne se probojovali celkem tři tuzemské celky: eSuba, Sinners a Enterprise.

Jako první podlehla hříšná sestava Sinners, a to proti finské skvadře HAVU, která si aktuálně drží TOP85 tým dle HLTV. Hrálo se na mapě Inferno a tým Sinners nezačali vůbec špatně, kde v první polovině za CT stranu nastříleli skóre 8:7. Finská sestava se však vzpamatovala a mapu nakonec přebrala 16:12.

Dalším neúspěch si odnesl tým Enterprise, který se utkal proti ruským K23. Na ruský celek na mapě Dust 2 bohužel nestačili a i přes všechnu snahu týmu a výkony romunského hráče Raula “Blytz” Gligora, který si za zápas nastřílel úctyhodné skóre 1.33 HLTV rating, bohužel nakonec ruskému celku podlehli prohrou 16:12.

Nejvíce se dařilo eSubě. V prvním kole vyzvali ruskou sestavu 9 Pandas, kterou na mapě Inferno naprosto převálcovali vítězstvím 16:4. Za CT stranu eSuba nastřílela neuvěřitelných 11 kol a za T stranu ruské skvadře už nenechali ani jedno kolo. Nutné také zmínit skvělý výkon Dominika “Blogg1s” Janity, který si za mapu nastřílel pěkné skóre 1.99 dle HLTV ratingu. Další zápas na ně čekal evropský mix Monte, který se do osmifinále probojoval skrz francouzský LDLC vítězstvím 16:12. Hrálo se na mapě Nuke a vyrovnanější podívanou už jsme si přát ani nemohli. V první polovině eSuba za CT stranu prohrávala 6:9, avšak po přehozením stran skóre eSuba skóre dorovnala na 15:15, a tak se šlo až do prodloužení, kde bohužel podlehli 19:15 a na potřebné semifinále se neprobojovali. eSuba se tímto dostala alespoň mezi TOP 16.

Na další otevřenou kvalifikaci na brazilský Major v Riu de Janeiru se můžeme těšit už od pondělí 22. do středy 24. srpna, kde týmy dostanou další šanci se ukázat.

Zdroj titulnej fotografie: Facebook/eSuba

Enterprise sa dostali medzi TOP32 tímov v európskej kvalifikácii Source: Jan Hložek, EPLAYER

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.