Rozpad polského týmu. Neúspěch na cestě na Major dopadl drasticky

  • 05. 03. 2023 00:30
Zdroj titulní fotografie: Twitter @AnonymoEsports

Neúspěch na Majoru? Rozpustíme tým. I takové příběhy píše aktuální esportová scéna, kdy organizace Anonymo před několika dny oznámila ukončení působení své dosavadní soupisky.

Jádro polské sestavy bylo pohromadě něco málo přes rok, hráč innocent měl však zdaleka nejdelší působení pod hlavičkou organizace, a to něco málo přes dva roky.

Během tohoto období tým soutěžil v nepřeberném množství online turnajů a zúčastnil se tří významných offline akcí, získal titulové vítězství na Gdansk Games 2021 a jen těsně mu unikla kvalifikace na PGL Major Antwerp přes Europe RMR.

mad-lions-adds-polish-veteran-innocent-ahead-of-dreamhack-summer.jpg

Paweł "innocent" Mocek Source: WIN.gg

"Potřebuji nutně nějaký čas na vychladnutí," vysvětluje innocent ve svém prohlášení. "Toto období opravdu hodně vyčerpalo mé duševní zdraví, ale při správné příležitosti to prostě setřesu a vrátím se zpět na server."

"Odcházím z Anonyma, protože jsme se rozhodli nepokračovat ve hře poté, co jsme se nekvalifikovali do RMR," uvedl po oznámení 19letý Łukasz "⁠mwlky" Pachucki .

SZPERO byl posledním hráčem, který se k týmu připojil, na soupisku se připojil až začátkem ledna. "Připojil jsem se k týmu ve velmi těžké době, ale věděl jsem, do čeho se hlásím," vysvětlil 31letý hráč ve svém prohlášení na twitteru . "Cílem bylo zlepšit naši hru a připravit na RMR. Pak se rozhodnout, co dál. Odehráli jsme tento turnaj lépe než všechno ostatní, ale nejsme s naším výkonem v žádném případě spokojeni."

"Byly však i další faktory, například odchod trenérského štábu. Jediné, co mohu napsat, je, že i přes ne nejlepší výsledky - hraní s kluky mě bavilo, což jsem v poslední době nezažil. Mohl jsem jim všem plně důvěřovat a jsou to prostě super kamarádi.

Zápasy Anonymo na evropské kvalifikaci na RMR:

Anonymo vs GamerLegion - 14:16
Anonymo vs EyeBallers - 16:12
Anonymo vs OG - 13:16
Anonymo vs JANO - 0:2

Dosavadní sestava Anonymo:

Paweł "⁠innocent⁠" Mocek
Patryk "⁠Demho" Tomaszewski
Arek "⁠Vegi" Nawojski
Łukasz "⁠mwlky" Pachucki
Grzegorz "⁠SZPERO⁠" Dziamałek

Adrian "⁠imd" Pieper (trenér)

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.