RuStY o GODSENT: "Tento projekt nikdy neměl šanci uspět"

  • 08. 06. 2023 12:00
Zdroj titulní fotografie: Twitter @GODSENT

GODSENT pokračuje ve svých změnách na soupisce a oznamuje hned další hned dvě změny. William "draken" Sundin se přesouvá na lavičku a veškeré vztahy Alfreda "RuStY" Karlssona s organizací GODSENT s příchodem oznámení zanikají. Tyto změny přichází sotva dva týdny poté, co byl přesunut na lavičku Joel "joel" Holmlund, čímž tým nyní setrváva pouze se dvěmi aktivními hráči a s trenérem/náhradníkem Maikilem "Golden" Selimem.

Nutno podotknout, že bývalý hráč za tým Ninjas in Pyjamas, draken, byl společně s joelem nejlépe hodnoceným hráčem týmu, přičemž v průběhu čtyř měsíců dosáhl průměrného HLTV hodnocení o bilanci 1.11. RuStY ve stejném období mimo jiné dosáhl taktéž průměrného hodnocení, a to 1.01.

Sestava GODSENT od svého lednového příchodu do organizace zažívá poměrně nevýrazné období a nepodařilo se jim kvalifikovat na žádné LAN události, a to včetně ESL Challenger Katowice a BLAST.tv Paris Major.

"Vzhledem k několika okolnostem mám pocit, že tento projekt nikdy neměl šanci uspět, " uvedl RuStY poté, co byla tato změna oznámena. "S tím říkám, že hledám nové příležitosti. Pokud potřebujete hráče nebo náhradníka, neváhejte mě kontaktovat."

draken ve svém vlastním příspěvku na Twitteru sdílel podobný názor: "Máme odlišné názory/vize na tento projekt Counter-Strike, ale je to tak nejlepší pro všechny strany. Přeji týmu a personálu hodně štěstí! Kontaktujte mě, pokud máte zájem, stále chci hrát a dokázat se."

Po změnách zůstává GODSENT aktuálně o následující soupisce:
Nicolas "⁠Plopski⁠" Gonzalez Zamora
Erik "⁠ztr⁠" Gustafsson

Maikil "⁠Golden⁠" Selim (trenér/náhradník)

Joel "⁠joel⁠" Holmlund (na lavičce)
William "⁠draken⁠" Sundin (na lavičce)

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.