Sajator se loučí s eSubou, jeho kroky povedou do Španělska

  • 15. 12. 2022 15:00

Sajator vládl české League of Legends scéně čtyři splity, všechny je strávil v eSubě, se kterou vyhrával co se dalo. Dalo by se o něm říct, že byl nejdominantnějším midlanerem v Hitpoint Masters. Jeho hráčské schopnosti v posledních dvou letech dokazovaly, že máme po Randomovi s Humanoidem dalšího skvělého midlanera.

Poté, co se mu se svým týmem nepodařilo kvalifikovat do Hitpoint Challengers, tak si ho vytáhla eSuba do první ligy. Fanoušci byli překvapeni, byl to hráč, který byl pro ně spíše neznámým. Hned v prvním splitu se stal hvězdou eSuby a dovedl jí k titulu v nejvyšší české soutěži.

Na výhru ve svém prvním splitu v eSubě navázal výhrou hned v létě. Na třetí titul si musel počkat, protože ve finále letošního jarního splitu padla modrá krev s týmem Entropiq.

Ve Svitavách se karty otočily a Sajator si došel před plnou Fabrikou pro svůj třetí titul. Díky jeho výkonům v EU Masters a první české soutěži si vysloužil angažmá v zahraničí.

Jeho kroky povedou za dalším bývalým midlanerem eSuby do Španělska. Zahraje si za tým Barca Esports, ve kterém letos nastupoval český toplaner Dreedy. Ten tým opouští, ale ve Španělsku s velkou pravděpodobností zůstane.

Zdroj úvodního obrázku: Twitter eSuba

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.