Sampi a Dynamo na světovém žebříčku prosperují, SINNERS zaostává

  • 25. 07. 2023 15:45
Zdroj titulní fotografie: EPLAYER ranking

Letní pauza je za námi, a s tím také přichází změny na světovém žebříčku HLTV, které se dotkly i předních tuzemských celků.

V popředí na 42. místě nadále zůstává aktuální česká jednička, tým Sampi.Tipsport, u kterého je stále patrný stoupající trend směrem k vysněné příčce TOP30.

Hned za nimi, na 43. příčce, se nachází Dynamo Eclot, u kterých je zjevné, že přes pauzu rozhodně nelenili. Na 9. sezónu European Pro League DNE naskočili v neskutečné formě, kdy po jediné úvodní prohře proti SINNERS aktuálně drží 5násobný zářez bezprostředně za sebou a ve čtvrtek na ně čeká výzva ve formě finále samotného. Dotáhnou to DNE až do konce a předběhnou tak na světovém žebříčku tým Sampi.Tipsport?

SINNERS aktuálně na světovém žebříčku spíše strádají, pravděpodobně kvůli neúspěchu v soutěži European Pro League. Naštěstí se jim ale daří lépe v rámci CCT North Europe Series 6, kde si společně se Sampi.Tipsport zahrají hlavní část turnaje.

Zajímavostí také může být umístění CRYPTOVY, která je momentálně neaktivní, přesto má avšak lepší umístění na žebříčku než ENTERPRISE. Zatímco se CRYPTOVA drží relativně vysoko, tým ENTERPRISE právě prochází prudkým propadem.

Bude rozhodně zajímavé sledovat, jakého výsledku na žebříčku budeme svědky od začátku nadcházejícího měsíce. Aktuální stav EPLAYER žebříčku napovídá, že se pravděpodobně dočkáme razantnějších změn, anebo také minimálních.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.