Sampi zpět v sedle Sazka eLEAGUE a Dark Tigers předvedli jeden z největších comebacků vůbec!

  • 26. 10. 2022 12:20

Vyrovnaný scénář stylem, teď nebo nikdy! Přesně to nabídl včerejší vyřazovací zavěrečný den druhé baráže Sazka eLEAGUE. Sampi po roce absence opět změří v příštím splitu Sazka eLEAGUE síly s předními týmy CZ/SK scény, a to společně s Dark Tigers! Inside Games v dalším splitu nezahlédneme.

[Upper] Sinners vs Sampi-Tipsport 2:0 (Overpass 16:6, Inferno 13:16, Mirage 16:11)

Sampi se do finále baráže probojovali skrz Dark Tigers, které poslali do lower bracketu stavem 2-1 na mapy. Na straně druhé se proti sobě utkali Inside Games proti Fadee Gaming, kde se Fadee Gaming rozloučilo ve stavu 1-2 na mapy.

Scénář finále byl napínavý až do samého konce a rozhodně nebyl zápas jednostranný a musím říct, že oba týmy předvedli dobré csko. Sampi se ovšem dařilo o něco lépe, a tak si zajistil místenku v přístím splitu Sazka eLEAGUE a skvadru Inside Games tímto poslali do finálové části Lower Bracketu, kde na ně nedočkavě vyčkávali Dark Tigers.

Sampi vs Inside Games - Tabulka Source: SazkaeLEAGUE.cz
[Lower] Dark Tigers vs Inside Games 2:0 (Overpass 22:19, Inferno 22:18)

Jeden z nejvyrovnanějších duelů letošní sezóny, aby ne nejvyrovnanější vůbec. Přesně to přinesl scénář finálový zápas lower bracketu mezi Dark Tigers a Inside Games.

První mapa tohoto duelu na mapě Overpass nesl trend nehorázného comebacku, kdy Dark Tigers v první polovině prohrávali 2:13. Po výměně stran se ovšem nenechali a zuby nehty probojovali stav mapy až do prodloužení, kde nakonec i zvítězili stavem 22:19 na kola. Podobného scénáře jsme mohli být svědky i na mapě druhé, Infernu. V první polovině Inside Games vedlo stavem 11:4, avšak po výměně stran se Dark Tigers opět a znovu rozhodlo, že tento zápas si chtějí opravdu nechat čistě a jen pro sebe a opět přenesli mapu do prodloužení, kde nakonec i vyhráli stavem 22:18. Neuvěřitelná to podívaná, která tu dlouho nebyla a dlouho nejspíš zase ani nebude!

Dark Tigers vs Inside Games - Tabulka Source: SazkaeLEAGUE.cz

Sazka eLEAGUE Playoff 2. baráže Source: SazkaeLEAGUE.cz

Zdroj titulní fotografie: isport.blesk.cz

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.