Savero prochází přes Play-offs Ultraligy bez jediné smrti, nyní si zahraje proti Frygovi o EMEA Masters

  • 22. 03. 2023 21:40

Pět her za Lee Sina, jedna za Wukonga a Perfektní KDA, tak zní statistiky Jiřího "Savera" Odehnala v Play-offs letošního ročníku Ultraligy. Jeho tým zvítězil v obou sériích a nyní ho čeká ta nejdůležijší, narazí na Fryga a jeho Gripciocraft. V ostatních ligách už si čeští hráči tak slavně nevedou.

V první BO5 sérii letošního roku narazil tým Orbit Anonymo na Illuminar Gaming. Do zápasu vstupovali jako jasní favorité a tuto roli potvrdili hned v první hře. Po zisku barona se dostali do vedení, které udrželi a šli tak do vedení 1-0.

Další dvě hry vypadaly mnohem lépe, hráči týmu Orbit Anonymo v obou hrách nechali protihráčům celkem 9 killů dohromady. Obě hry skončily do 30 minut a Saverům tým tak mohl slavit postup. Tam je čekal Alior Bank Team, tomu se podařilo v prvním duelu porazit Forsaken.

První hra proti Alior Bank Team byla ještě jasnější než všechny hry v první sérii. Saverova družina dominovala mapě od začátku a hru ukončila už ve 23.minutě v poměru 26:7 na killy. Savero končil se skóre 5/0/12 a i přes to se rozhodl vrátit na Lee Sina, kterého hrál celou první sérii.

Savero odcházel z dalších dvou her s celkovým skóre 4/0/23, z čehož vyplývá, že šlo o další dvě jasné hry. V Play-offs už má KDA 68 a bude muset potvrdit své schopnosti proti týmu z Winners bracketu. Souboj Fryga se Saverem můžete sledovat už zítra v 17 hodin.

Zdroj úvodního obrázku: Twitter Anonymo Esports

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.