Savero si s týmem vybojoval EMEA Masters, jak si vedli ostatní Češi a Slováci v evropských soutěžích?

  • 25. 03. 2023 12:00

Savero je prvním českým hráčem, který si zajistil postup do hlavní fáze EMEA Masters, když se mu včera podařilo porazit Grypciocraft. Tixn, Sirinox, Random i Sajator už vypadli a tak poslední nadějí československé komunity zůstává Kamilius s Teamem GO. V cestě mu stojí BDS Academy.

Jak si vedli ostatní Česi a Slováci v ERLs?

Buzgej a HondaTolec - Naši pouť Evropou odstartujeme v Portugalsku. Tam nás reprezentovala dvojice Buzgej a HondaTolec za Odivelas Sports Club. S týmem se pohybovali ve středu tabulky prakticky celý split, ten zakončili šestým místem a do Play-offs se nepodívali

Sajator a Random - Ve Španělsku už jsme se Play-offs dočkali, Sajator se tam probojoval s Barcelonou, Random s BISONS ECLUB. Oba vypadli hned v prvním kole a ani jednoho z nich tak v EMEA Masters neuvidíme.

Dreedy - Komu už se tolik nedařilo, byl Dreedy. Jeho tým začal třinácti porážkami v řadě a z posledního místa už se zvednout nedokázal. Guasones svůj první split tak zakončili na posledním místě ve španělské lize a příští split se tak budou muset zvednout.

Kio - Dreedy v tom ale nebyl sám, poslední místo přidal i Kio v LFL. Jeho tým IZI Dream sice předváděl sympatické výkony, ale na francouzskou elitu to bohužel nestačilo. IZI tak skončili na spodku tabulky se skóre 3/15.

Hiro - Z posledního místa se na tabulku díval první polovinu splitu i Hiro a jeho Gamespace MCE. V posledních třech týdnech jeho GSMC sice zabralo, chvíli dokonce bojovali o TOP6, ale prohra v posledním kole je vrátila zpět na poslední místo.

Sirinox - V Řecku si zahrál i Sirinox, ten nastupoval v barvách Panathinaikosu. PAO si zajistili Play-offs až v posledním kole. Ve vyřazovací části padli s We Love Gaming a skončili tak na čtvtém místě řecké GLL.

Tixn - Poslední zástupce československé komunity v ERLs si zahrál Elite Series. Nastoupil uproštred splitu, a výsledky přišly prakticky okamžitě. HEET vybojovali Play-offs, ve kterých Tixn bral čtvrté místo stejně jako Sirinox.

Zdroj úvodní fotografie: AnonymoEsports

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.