Sawyor chystá velký návrat, hrát bude v IKISEQU

  • 06. 01. 2023 19:00

V roce 2022 jsme na našich obrazovkách mohli poprvé vidět jméno nové organizace IKISEQ. Jejich vstup do League of Legends světa nebyl úplně nejšťastnějším, když si jako svůj první projekt vybrali Kamila "Nata" Bouchala, který nevyšel a nezvládl se dostat za 30 dnů do Dia 2, k tomu ale jindy.

Organizace nakonec postavila tým bez zmíněného Kamila, hráči prošli výběrovým eventem, který organizace prezentuje jako ESPORT TALENT SHOW. Tehdy měli vybrat pět mladých hráčů, kteří to s organizací potáhnou dlouhou dobu. Video z talentové show vyšlo ale až v moment, kdy se z hráčů vybraných právě v tomto videu, už ani jeden v tým nenacházel.

Sestava Nary, Zubac, Benda, Kneza a Zaki spolu dlouho nevydržela, IKISEQ po vydání videí volí ihned novou sestavu. V té se objeví hned dvojice navrátilců do českého regionu. Jedním z nich bude již zmiňovaný jungler Sawyor, který se po pauze vrací zpět na kompetetivní scénu a je připraven dokázat, že patří mezi českou špičku.

Kromě Sawyora návrat hlásí i CHECKFIDER, který hrál dříve za BRUTE nebo Inside Games. Marksman se tak vrací po úspěšném angažmá na Balkáně bojovat o místo v domácí scéně. Toto duo bude doplní dvojice zahraničních hráčů a Xewix, který tak v IKQ zůstává po zimním splitu.

Na botlane CHECKFIDERA doplní německý support Biotic, který letos dosáhl Challenger na EUW a reprezentoval tým ERN ROAR v Německu. Jeho oblíbeným šampionem je Zilean, se kterým letos odehrál přes 1100 her. Jeho druhým nejhranějším šampionem je Soraka, se kterou má okolo 50 her.

Čtveřici pak chybí pouze midlaner, tím by se podle všeho měl stát sedmnáctiletý Ukrajinec Fogzy. Jeho kompetitvní zkušenosti jsou sice minimální, ale jeho champion pool je opravdu velký, najdeme zde midlanery, jako jsou například Yone, Taliyah, Sylas, Azir, Viktor nebo Ahri.

Poměrně nová organizace tak hlásí do nového roku jasný cíl. Chystají útok na postup do Hitpoint Masters. Už letos od toho nebyli daleko a tak to zkusí znovu s přestaveným týmem, ve kterém se objeví dvojice importů a dva navrátilci, které doplní slovenský toplaner Xewix.

Zdroj: Rumour Rudolf Zdroj úvodní obrázku: Twitter Rumour Rudolf

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.