Sazka eLEAGUE Fall 2022: Favoriti střílí, Dynamo zaostává

  • Ondřej Petruška
  • 12. 09. 2022 23:15

Kvalifikace Sazka eLEAGUE FALL 2022 je v plném proudu a základní část skupin se nám pomalu ale jistě blíží ke konci. Koho bychom mohli očekávat na postup do play-off ?

Favoriti u kterých bychom skvělý čekat skvělý výkon, válí. Pádným příkladem může být například tým Sinners, kteří zatím neprohráli jedinou mapu a v tabulce si drží skóre 3-0-0 W/T/L na zápasy. Převálcovali tak zatím všechny, kteří se jim postavili do cesty, tj. první zápas proti Dynamo Eclot, v druhém kole tým Dark Tigers a v kole čtvrtém ostravský tým Cryptova. Aktuálně si tak Sinners drží druhou příčku s 9 body.

Sinners budeme moci v nadcházejích dnech sledovat proti týmu ENTERPRISE, a to konkrétně 14/9, nadále následující den proti eSubě, potom 22/9 proti Entropiq Prague a skupiny uzavřou proti týmu Inside Games. Jdou si Hříšníci opět pro titul ?

Dokráči si Sinners pro titul?

Dokráči si Sinners pro titul? Source: Facebook/V4 Future Sports Festival?

Dalším, celkem překvapivým favoritem je eSuba, která si aktuálně drží první příčku v tabulce a zatím předvádí skvělý výkon. V prvním kole sice ztratila mapu po napínavém prodloužení proti ENTERPRISE na mapě Mirage, avšak druhou mapu už si nechala pro sebe a další soupeři ji nezastavili. V druhém kole se postavili eSubě postavilo Dynamo Eclot, po prodloužení opět na mapě Mirage, kde skóre šahá po stav 25:22 na mapy, se eSuba nedala a převzala si tak nakonec obě mapy. V třetím kole naprosto bez problémů přejela skvadru Inside Games a v kole čtvrtém sestavu Dark Tigers. eSuba tak aktuálně dominuje tabulku s 10 body.

eSubu budeme moci nadále sledovat v již zmiňovaném zápase proti Sinners, a to konkrétně 15/9, o 6 dní později proti ostravské skvadře Cryptova a skupinovou část uzavře proti pražskému Entropiq.

Komu se naopak vůbec nedaří je právě Dynamo Eclot, kteří se aktuálně drží na spodu tabulky. Zatímco na jiných turnajích se Dynamu daří o něco lépe, v sazka league relativně zaostává. V prvním kole dostali převálcováno proti týmu Sinners 2:0 na mapy, v kole druhém i přes relativně těsný zápas prohráli proti eSubě opět 2:0 na mapy, ve třetím kole nešťastně prohráli dvojici zápasů 16:14 za sebou proti pražským Entropiq, čtvrté kolo se Dynamu úspěšně povedlo vyhrát svou první mapu, a to konkrétně proti týmu ENTERPRISE. Dynamo je tak momentálně na spodku tabulky pouze s jedním bodem. Může za to snad nešťastný los nebo pouze špatná forma ? To vše ukáže čas.

Source: Dynamo Eclot

Fanoušci Dynama Eclot budou moci opět fandit nejdřív 15/9 proti týmu Inside Games, o týden později se utkají proti Dark Tigers a 24/9 uvidímě Dynamo Eclot uzavírat skupinu proti Cryptově.

Do již dřívě zmiňovaného play-off postoupí pouze právě 4 nejlepší týmy ze skupinové části a zároveň na Sazka eLEAGUE SPRING 2023. Vítězové play-off přímo do Sazka eLEAGUE FINALS, takže se necháme překvapit. Myslím si, že náš čeká ještě pořádná podívaná!

Zdroj titulní fotografie: Sazka eLEAGUE

Ohodnotit

1

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.