Turecký midlaner Serin a toplaner Ragner dostali nabídky s vyššími platy z turecké ligy, ale rozhodli se zůstat věrni své aktuální sestavě v GO. Tím pádem GO dokončili svůj roster pro nadcházející sezónu LFL, což naznačuje, že tým bude nadále pracovat s talenty, které už mají v sestavě, namísto velkých změn.
Serin a eu des intérêts de Team Heretics en LEC
— Crow (@Crow__lol) October 21, 2024
Ragner a eu des propositions avec des + gros salaires en Turquie mais les a refusés pour rejoindre son ancienne equipe GO
🎙️Wooloo pic.twitter.com/ZN1OZl91zD
Serin a Ragner patří mezi vycházející hvězdy na scéně a jejich rozhodnutí zůstat v LFL ukazuje, že oba hráči mají v týmu silnou pozici. Ragner měl sice lukrativnější nabídky z turecké ligy, ale rozhodl se zůstat v GO, kde věří ve větší týmovou chemii a dlouhodobý potenciál. To je pro GO velká výhoda, protože stabilita v sestavě může vést k lepším výkonům v nadcházející sezóně.
Heretics, kteří byli s Serinem v kontaktu, se budou muset porozhlédnout po jiných talentech pro své budování týmu v LEC. Právě orientace na mladé hráče, kteří mají touhu se zlepšovat, zůstává jedním z hlavních cílů Heretics. Budoucnost týmu bude záležet na tom, jak se jim podaří najít nové talenty a posílit klíčové pozice pro mezinárodní úspěch.