Sinners nebo STYKO na slávnem Camp Nou? Kvalifikace do FiReLEAGUE 2022 začína již dnes

  • 31. 08. 2022 15:50

Dnes od 19:10 začíná uzavřená kvalifikace mezinárodního turnaje FiReLEAGUE 2022, kde budeme moci sledovat souboj o slot na main event jak hříšnou sestavu Sinners, tak i evropskou sestavu Apeks v čele s Martinem "STYKO" Stykem, avšak na Apeks si budeme muset počkat na čtvrtek.

Hned úvodní zápas celé uzavřené kvalifikace odstartují Sinners, kteří se v sérii BO3 utkají proti aktuálně TOP 87 týmu světa, dánským MASONIC. Pokud by se Hříšníkům povedlo vyhrát, čekal by na ně v semifinále kvalifikace již dobře známy oponent Bad News Eagles, kteří v minulosti zabránili Sinners o postup na major, anebo portugalští FTW, avšak to vše ukážou dnešní zápasy.

Ve čtvrtek se od 19:10 můžeme těšit na souboj Apeks proti aktuálně TOP 41 týmu světa, portugalským SAW, což by už i dle aktuálních kurzů měla být velice vyrovnaná podívaná. Pokud by se týmu Apeks zadařilo, v semifinále kvalifikace by se mohli potkat s týmem jako je Sprout nebo Gravity 0.

Vítěz celé kvalifikace si zajistí slot na hlavní turnaj FiReLEAGUE s prize poolem 150 000$, který se odehraje na slavném stadionu FC Barcelona, Camp Nou. Svoji účast zde už potvrdili i týmy jako jsou 9z, 00NATION v čele s Marcelo "coldzera" David, brazilští Imperial v čele s Gabriel "FalleN" Toledo, Isurus a Windigo, takže půjde rozhodně o neobvykle zajímavý turnaj.

31.8.2022 - streda

19:10 - Sinners vs MASONIC

1.9.2022 - štvrtok

19:10 - Apeks vs SAW

Zdroj titulnej fotografie: Pixabay/Manminder Singh

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.