SINNERS překvapivě zničila eSuba, která míří do finále, kde potká Entrerprise

  • 08. 10. 2022 01:00

Semifinále Sazka eLEAGUE už je po dnešku minulostí, v dnešních dvou BO3 sériích se utkaly eSuba, SINNERS, Entropiq Prague a ENTERPRISE. Hrálo se od 11:30 do přibližně sedmé hodiny večerní. Přítomní diváci ani diváci na streamu se určitě nenudili, k vidění bylo ohromné překvapení a skvělý souboj mezi EIQ a EP.

SINNERS vs. eSuba 0:2 (7:16, 6:16)

V první BO3 sérii se utkaly týmy eSuba a SINNERS. SINNERS vstupovali do zápasu jako první tým podle eplayer ranking, ve kterém je eSuba až na čtvrém místě. SINNERS tudíž byli jasným favoritem, zápas se ale už od začátku nevyvíjel vůbec podle předpokladů.

Prvním pickem byla mapa Mirage, kterou si zvolila modrá krev, hříšníci si tak mohli zvolit stranu. Vzali vcelku překvapivě T side. V první kole se podařilo lukovi vystřílet v 1V3 situaci výhru pro eSubu, která následně získala 12 kol v řadě.

SINNERS už ztrátu v první mapě nedokázali dotáhnout a padli tak v poměru 7-16. V druhé mapě se hráčům z liberecké organizac se podařilo v první mapě získat pouze 3 kola. Druhá polovina sice vypadala lépe, ale i tak se ztátou už nemohli nic udělat a překvapivě tak prohráli s eSubou 0-2.

Entropiq Prague vs. Enterprise Esports 1:2 (16:14, 10:16, 10:16)

Druhá série patřila týmům Entropiq Prague a ENTERPRISE. První mapa byla bojem do posledního kola, kde se nakonec maska vah naklonila na stranu Entropiq Prague a ti si tak vzali svůj map pick na svojí stranu.

Mapa číslo dva šla do rukou ENTERPRISE, po skvělém výkon na T straně, kde vzali hned 10 kol. Blytz skončil tento pick s 24killy a dovedl svůj tým k výhře.

V poslední mapě šli EIQ do okamžitého vedení 6-1, to ovšem nemělo dlouhého trváni. ENTERPRISE vzali 12 z dalších 14kol a ujali se tak vedení 13-8, které už nepustili. Stali se tak druhým finalistou podzimní Sazka eLEAGUE.

Zítra v 11:30 můžete sledovat zápas o třetí místo, ve kterém se utkají týmy SINNERS a Entropiq Prague. Po tomto zápase se pak odehraje finálové utkání mezi týmy eSuba a ENTERPRISE. Oba duely uvidíte na twitch kanále eLEAGUEcz.

Zdroj titulnej fotografie: EPLAYER, Jan Hložek

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.