Sinners si další senzační výhrou v IEM Fall 2021 připisují důležité tři body a Major mají zase o krok blíže

  • Vilém Vejnar
  • 01. 10. 2021 10:30

Na duel mezi Sinners a Heroic jsme si sice museli počkat až do pozdních hodin, ale zápas rozhodně stál za to. V minulém zápase se domácí jedničce podařilo zvítězit nad Complexity výsledkem 16:13. Tentokrát čelili ještě těžšímu soupeři. Tím byl Heroic, kterému momentálně patří šesté místo ve světovém žebříčku a na ESL Pro League 14 se umístil na děleném třetím místě.

Tomáš "oskar" Šťastný a spol. v této BO1, jenž se odehrávala na Vertigu nechali opravdu vše. V první polovině si dokonce vystříleli náskok 7:3. Bohužel Dánové dokázali najít odpověď na nepříznivě se vyvíjející zápas a ovládli posledních pět kol čímž se dostali do vedení 8:7. Druhá část utkání nabídla neskutečnou podívanou. Hned několikrát se stalo, že tým se slabším nákupem získal kolo. Ke konci duelu se podařilo hříšníkům odskočit od soupeře a získat match point skórem 15:12. Ten také využili a celá CZ/SK scéna se může radovat z dalšího obrovského úspěchu této pětice hráčů.

Jízda Sinners pokračuje! Photo by SINNERS Esports - twitter

Vysněný Major se začíná stávat reálným cílem. Sinners se ve skupině B nachází poměrně překvapivě na prvním místě a mají za sebou skoro všechny nejtěžší zápasy. Dnes večer v 20:15 nastoupí v roli favorita proti Endpointu a zítra vyzvou Movistar Riders. Třešničkou na dortu by mohlo být nedělní klání proti Astralis. Nezbývá nám nic jiného než naší pětce držet palce a doufat, že se na PGL Major 2021 ve Stockholmu podívá.

Zdroj titulní fotografie: https://twitter.com/SINNERS_Esports

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.