Sinners začínají svou cestu ESL Pro League Season 14 výhrou nad G2

  • Vilém Vejnar
  • 21. 08. 2021 19:30

Dnes domácí jednička musela potěšit každého fanouška z CZ/SK. Porazit G2 v čele s bosenskou hvězdou Nikolou "NiKo" Kovačem se totiž nepovede každý den.

Hned na úvod zvládli "hříšníci" získat první mapu Vertigo a dostat se do vedení. G2 ale dokázalo odpovědět na nepříznivé skóre a srovnat na 1:1. Na rozhodující Mirage nechal český tým všechno. Po první polovině vedl 11:4 a náskok si už dokázal pohlídat. Může se tak radovat z velice cenných třech bodů ukořistěné od favorita skupiny B. Výborným výkonem se blýsknul Max "SHOCK" Kvapil za což byl odměněn cenou pro hráče zápasu.

SHOCK celkem nastřílel 61 killů a zaslouženě byl zvolen MOTM.

 

Sinners ukázali, že se umí prosadit i mezi světovou špičkou. Snad jim forma vydrží i do nadcházejících duelů. Zítra v 20:00 nastoupí proti Complexity, které bylo nedávno nuceno udělat dvě změny v sestavě. Na lavičku se vedení rozhodlo posadit Williama "RUSH" Wierzba. Kvůli zraněnému zápěstí si za Rushem přisedl i Kristian "k0nfig Wienecke, jenž bude mimo necelé dva měsíce. V sestavě je nahradilo duo Patrick "es3tag" Hansen a Niels "NaToSaphiX" Sillassen. Protivník tedy nebude skvěle sehraný, jelikož se jedná o poměrně novou sestavu. Doufejme, že toho Sinners využijí a navážou na dnešek.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.