Snax a Blytz spojují své síly! Půjde doslova o "gurmánský" zážitek

  • 30. 01. 2023 16:55
Zdroj titulní fotografie: Twitter @LetUsCookCS

Legendární polská hvězda a ex člen Virtus.Pro představuje scéně svůj nový tým s podtextem "I Gordon Ramsay by záviděl". Tým bude vystupovat pod jménem "Let Us Cook", tedy doslovně "Nechte nás vařit". Jedná se o tým, který vzniká na vlastní pěst, tedy bez organizačního zázemí. V týmu zasedají převážně mladší talenti, přičemž polského veterána podporují čtyři hráči do 22 let.

Koho tedy uvidíme v tomto "gastronomickém" uskupení ?

Janusz "Snax" Pogorzelski, jako hlavní představitel tohoto nového kvintetu přichází do týmu jako nejzkušenější hráč a spoléhá na to, že svými zkušenosti bude své spoluhráče obohacovat.

K němu se přídává 21letý Dán, Mikkel "Maze" Sparvath, bývalý hráč Fnatic Rising. Může se například pyšnit vítězstvím v 5. sezóně v WePlay Academy League, což je liga zaměřená čistě pro týmy s akademickou sekcí.

Třetím dílem skládačky nese Alexandru "s0und" Ștefan. Bývalý rumunský hráč vedený pod OG Academy, kde se mu podařilo umístit se do TOP 6 v 6. sezóně WePlay Academy League a MistGames Heroes of Tomorrow Fall 2022.

Dalším na obzoru pro Let Us Cook je Sebastian "fr3nd" Kuśmierz. Dvacetiletý talent z Polska dříve reprezentoval barvy PACT, kde se v polské lize Esportowa 2022 umístili mezi TOP3: Dywizja Mistrzowska Finals a ESL Mistrzostwa Polski Autumn 2022.

Posledním členem týmu je nám všem známý Raul "Blytz" Gligor, Rumun donedávná hrající za tým ENTERPRISE esports.

Celé to završí trenér Jędrzej "Bogdan" Rokita, který v minulé sezóně spolupracoval s Team Finest. V současné době se evropský tým účastní ESL Challenger League Season 44 Europe a také se připravuje na start hlavní fáze CCT North Europe Series 3. Zdali chemie bude mezi jednotlivým hráči fungovat, toť otázkou, avšak minimálně se jedná o velice zajímavé seskupení.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.