Sobotný pokec #13: Lukáš "Majky" Měcháček

  • Sebastián Soroka
  • 17. 04. 2021 10:40

Mladý strelec z Českej republiky, ktorý sa do väčšieho povedomia scény dostal v roku 2019 svojim pôsobením v tíme Dark Tigers. V roku 2020 okúsil atmosféru tímu Gravity a tímu BRUTE. Pre rok 2021 sa upísal tímu Eclot, s ktorým chce dosiahnuť, čo najväčšie úspechy. Už túto sobotu ho čaká finále LOBBY proti Dark Tigers. Majky má tak na dosah prvé zlato v nových farbách.

Ahoj, Majky! Pre tento rok ťa vidíme vo farbách Eclot. Môžeš nám bližšie ozrejmiť ako vyzeral tvoj príchod do tohto tímu a vznik zostavy?

Zdarec, nic zvláštního. S Patrikem (Lastík) jsme si psali a napadlo nás, že složíme tým. Začali jsme obepisovat hráče, kteří neměli zatím žádné angažmá a do půl hodiny jsme to měli složené. Pak následoval tryout v Eclotu, který jsme úspěšně zvládli.

Čo zatiaľ vravíš na tvojich spoluhráčov? Kto je najväčším lídrom tímu?

Všichni jsou super a dost jsme si sedli. Neznal jsem destyho a ani pořádně mixe, ale můžu říct že jsme si všichni sedli a rozumíme si. Největší leader bude určitě stinx, náš IGL, ale když nemá zrovna žádný nápad, tak každý dokáže vedení týmu vzít do vlastních rukou.

Ako zatiaľ hodnotíš vaše doterajšie výkony? Postúpili ste do ESEA Main ale v turnajoch od REPUBLEAGU vám to nie vždy išlo podľa predstáv….

Ta esea je pro nás dost důležitá a jsme rádi, že jsme to zvládli. Měli jsme celkem štěstí na pavouka, myslim si, že líp jsme si to ani nepředstavovali. Ohledně REPUBLEAGUE, prohráli jsme si to sami na zbytečné chyby, které se snažíme opravit. To je vše.

Photo by TopGaming

V sobotu (17.4) vás čaká finále LOBBY proti Dark Tigers… Ako vidíš vaše šance na výhru turnaja?

Nečekali jsme, že se potkáme zrovna s nimi vzhledem k situaci, kterou zrovna mají v týmu. Ale jsme rádi, že si můžeme alespoň zahrát proti týmu, od kterého víme co čekat a jsme na ně připraveni. Takže snad se to podaří, nový boty a semtexy by se hodily.

Keď už sme pri Dark Tigers, čo vravíš na ich hráčske odchody? Ako to s nimi vidíš ďalej?

Pro Maxxe a zyoreda určitě dobrý move. Pro DTG by to ovšem mohl možná znamenat konec, protože v mých očích ten tým stál právě na těch dvou hráčích. Jsem zvědavý koho vezmou. Moc hráčů, kteří by mohli jejich místo momentálně zaplnit mě nenapadá.

Po roku 2019, kedy si si vyskúšal pôsobenie aj v Dark Tigers, ťa v nasledujúcom roku už nebolo veľmi vidieť. Čo sa stalo, že si nebol v roku 2020 angažovaný v žiadnom z popredných tímoch?

Na začátku roku jsme působil v Gravity společně s budwarem, kaparzem, suplickem a zurisem. V tu dobu jsme se dost bavili s capsenem, takže když jim Brute ukončili fulltime a daxen leavnul. Dostal jsem invite, který jsem s radostí přijal. Získal jsem tam spoustu zkušeností a jsem rád, že jsem tu příležitost dostal. Druhý půlrok po jakémsi rozpuštění sestavy Brute jsem nepůsobil v žádném týmu. Csku jsem v tu dobu nevěnoval tolik času, ale po MČR jsem mu zase začal věnovat více času.

Majky (druhý zľava) na turnaji LOBBY CS:GO 2019 Photo by LOBBY - facebook

Aké sú tvoje osobné ciele pre tento rok? Kde siahajú tvoje ambície s Eclot?

Chtěl bych se dostat do FPL-C a sice je to taková blbůstka, ale chtěl bych se dostat do top10 hráčů na CZ/SK. S Eclot doufám v co nejlepší umístění v Cool lize a snad se nám podaří dostat se do příští sezóny Sazky.

Ako vnímaš túto online éru? Myslíš, že tebe skôr ako hráčovi uškodila alebo ti hranie iba z pohodlia domova vyhovuje viac?

Chybí mi lan akce, ale jinak se to dá. Věřím, že tento rok už lanky začnou a pomalu se to vrátí do normálu.

Je niečo, čo by si chcel na záver odkázať?

Děkuji všem, kteří podporují mě a můj tým Eclot. Věřím, že nás čeká ještě spousta úspěchů. Mějte se a zůstaňte zdraví.

Zdroj titulnej fotografie: Grafika EPLAYER

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.