SofM přivádí Leviho k zoufalství, fanoušci požadují "prošetření" dalších hvězd GAM po prohře s VKE

  • 04. 04. 2024 11:35
Zdroj: VCS

V jednom z nejočekávanějších střetnutí VCS Spring Playoffs 2024 se SofM a jeho tým VKE střetli s GAM, jejichž hlavní hvězdou je Levi. I když SofM nastoupil na pozici Supporta, jeho výkon byl klíčovým faktorem, který pomohl VKE porazit nejlepší tým historie VCS.

Výkon SofM překonal očekávání

Už od prvního zápasu SofM a jeho tým dokázali dominovat na bojišti, dávajíce GAM minimální šanci na vítězství. SofMova Karma nejenže dosáhla ohromných KDA skóre podobných hlavním útočným silám, ale v druhém zápase se jeho přínos stal ještě zřetelnějším. Kontrolou nad draky a Baronem potvrdili VKE svou převahu a zapečetil osud GAM.

Fanoušci byli svědky toho, jak SofM převyšoval Leviho tým, což vyvolalo bouřlivé reakce. Zároveň se objevily výzvy k "prošetření" výkonů dalších hvězd GAM, což naznačuje, že porážka s VKE může mít hlubší důsledky pro tým.

Týmová synergie a strategie jako klíč k vítězství

Mladí hráči jako Fireblade nebo Tomrio se nezalekli velkých jmen z GAM a hráli s neskutečným nadšením, které je pro týmový úspěch nezbytné. SofM, i když na pozici Supporta, prokázal, že může být stejně důležitý jako když hrál v jungli, což bylo vidět i na jeho výkonu ve srovnání s hráči jako Levi či EasyLove.

Vikings Esports tak míří do finále winners bracketu VCS, kde se utkají s vítězem dnešního zápasu Team Whales vs. Team Secret. Naději na postup na MSI neztrácí ani GAM, kteří ještě mají šanci v losers bracketu.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.