Šokující změna v táboře Sampi! Přijde přeobsazení hvězdou ze SINNERS?

  • 20. 06. 2023 02:00
Zdroj titulní fotografie: Twitter @teamsampi

Každoroční přestupové šílenství v rámci letní pauzy pokračuje, tentokrát se však překvapivě dotýká tábora Sampi.Tipsport a jejich nečekaného rozhodnutí o výměně hráče dominující zbrani AWP.

Navzdory postupujícím úspěchům Sampi v Evropě a navzdory aktuálně nejlepší příčce v rámci tuzemské scény na žebříčku HLTV přichází organizace se šokující změnou na své soupisce. Dominik "blogg1s" Janita se odteď nachází mimo soupisku a bude své angažmá nyní hledat mimo Sampi.Tipsport.

blogg1s na soupisku zavítal po lednové reformě, kdy za půroční období dokázal tým získat až dvě zlaté medaile. Dominik Janita byl také statisticky jedním z klíčových hráčů týmu, který loni dosáhl na titul vicemistra ČR.

Twitterové vyjádření blogg1se ohledně jeho přeobsazení v Sampi:

Jsem ještě trošičku zaskočený... Jen abych vyvrátil nějaké teorie, že šlo o nějaký konflikt, kluci mi řekli, že se jedná o můj styl hraní, který jim úplně nevyhovuje a představujou si trošku něco jiného od awpčka.

Kdo teď Dominika nahradí je pouho pouhou otázkou spekulace, avšak horlivý kandidáti jsou hned dva. S nejpravděpodobnějším přeobsazení se předpokládá příchod Tomáše "fino" Bebjaka. Fino je součástí slovenské reprezentace a dobře se zná se zbytkem týmu Sampi, takže by se již počítalo s vyhovujícím sehráním.

Druhou nejpravděpodobnější volbou pro tuto pozici by mohl být David "forsyy" Bílý, který je stále na lavičce SINNERS, otázkou však je, zdali se jeho angažmá v tuzemském týmu kvůli jeho zkušenostem připouští. Mezi dalšími volnými AWP hráči, kteří jsou stále ještě bez angažmá, jsou například Martin "beryP" Beránek a Lukáš "capseN" Koláčný. Kdo na soupisce nakonec doopravdy skončí se však dozvíme pravděpodobně již brzy.

Soupiska Sampi.Tipsport se aktuálně nachází v tomto složení:

Matúš "MATYS" Šimko
Erik "The eLiVe" Sith
Michal "T4gg3D" Vrzal
Lukáš "sAvana1" Lintner

Jakub "bfull" Kokoška (coach)

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.