Spekulace o rošádě v G2 se potvrzují! Do sedla se vrací bývalý kapitán, jks se loučí

  • 21. 11. 2023 20:00
Zdroj titulní fotografie: G2

Nemanja „nexa“ Isaković se po téměř dvouleté pauze vrací zpět do G2, potvrzuje organizace v rámci dnešního prohlášení na svých sociálních sítích. Srb s okamžitou platností v aktivní sestavě nahrazuje australského riffera Justina „jks“ Savage.

Od chvíle, kdy portál HLTV informoval, že G2 plánuje odstranit jks, se očekávalo, že ho nahradí právě nexa, jelikož byl údajně jedním z hráčů, kteří byli zvažováni pro tuto roli. Prozatím se očekává, že nexa bude sloužit pouze jako rifler a převezme tak roli, kterou jks dosud zastával.

I přesto, že nexa dříve vedl tým OG a byl IGL u G2, hráči diskutují o možnosti, že by se mohl znovu stát IGL v G2 s tím, že by organizace propustila současného IGL, Rasmuse „HooXi“ Nielsena. Nexa však naznačuje, že to není pravděpodobné.

"Začínám novou kapitolu své kariéry riflera a jsem vděčný za příležitost dělat to po boku těch nejlepších," prohlašuje nexa na sociální síti X.

Výměna jks-nexa přichází jen několik týdnů poté, co NiKo odmítl nabídku od Falcons, když se G2 a saúdská organizace údajně již dohodly na přestupu. Falcons také oslovili G2 ohledně m0NESYho, ale generální manažer G2, Petar „peca“ Marković, jasně uvedl, že m0NESY není k prodeji za „žádnou cenu“.

I přesto, že poslední týdny byly pro CS2 divizi týmu G2 poněkud bouřlivé kvůli nejistotě ohledně sestavy, organizace momentálně zažívá svůj nejúspěšnější rok v historii Counter-Strike. Poté, co se v srpnu 2022 přidal jks a HooXi, vyhráli G2 BLAST Premier World Final, IEM Katovice a IEM Cologne.

Nexa hrál za G2 mezi květnem 2019 a lednem 2022, kdy následně odešel do týmu OG. Největší pozornost přitáhl tím, že dovedl G2 k druhému místu na Majoru PGL Stockholm 2021. Kdy se však opět objeví v akci, zatím není úplně jasné.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.