Spekulace potvrzeny? NEOFRAG dnes odehrál zápas s novým týmem!

  • 11. 07. 2023 22:00
Zdroj titulní fotografie: ESEA

Poslední informace za posledních pár dní naznačovaly, že se Adam "NEOFRAG" Zouhar po odchodu z OG připojí k britskému čtvrtfinalistovi na posledním Majoru v Paříži, Into The Breach. Nic ještě nebylo oficiálně oznámeno, avšak dnešní soupiska ITB v rámci evropské kvalifikace na turnaj Gamers8 ukázala, že by mělo být přece jen již podepsáno a do oznámení tak pravděpodobně zbývá už pouze několik hodin. Úvodní zápas dokonce i zvítězili a v turnaji nadále pokračují.

K Adamovi se přidává i spekulovaný Aurimas "Bymas" Pipiras, který přichází po angažmá v týmech jako je FaZe či MOUZ. Tato dvojice tak nahrazuje odchozí duo - Sebastiana "volt" Malose a Cai "CYPHER" Watsona.

Vše to začalo již v neděli, kdy organizace na svých sociálních sítích postupně fanouškům odhalovala nápovědy ohledně toho, kdo se k celku nakonec přidá. Byly položeny otázky jako "Hráli oba hráči na Tier 1 scéně?", "Zahráli si oba hráči na IEM Dallas 2023?", "Byli by nejmladšími hráči týmu?", "Začínají jejich jména stejným písmenem?", "Hraničí původ obou hráčů s Polskem?". Na všechny tyto otázky byla odpověď "Ano" a oba hráči perfektně splňovali všechny zmíněné parametry. Navíc se za poslední dobu neobjevily žádné další spekulace ohledně jiných možných kandidátů.

Soupiska Into The Breach nyní vystupuje následovně:

Joey "CRUC1ALL" Steusel
Karol "rallen" Rodowicz
Thomas "Thomas" Utting
Adam "NEOFRAG" Zouhar
Aurimas "Bymas" Pipiras

Snímek obrazovky 2023-07-11 212350.png

Dnešní úvodní zápas Into The Breach společně s NEOFRAGem a Bymasem v Games8 Source: ESEA

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.