Spirit představil svou zbrusu novou CS2 sestavu! Vrátí se zpět ke světové špičce?

  • Ondřej Petruška
  • 09. 07. 2023 21:00
Zdroj titulní fotografie: Twitter @Team__Spirit

Organizace Team Spirit donedávná patřila mezi světovou špičku a delší dobu zastávala přední příčky na světovém žebříčku HLTV. Začátek roku 2023 byl však výkonostně výrazně pomalejší, a tak byla organizace nevyhnutelně nucena učinit změny razantnějšího rázu.

Po odchodu Roberta "Patsi" Isyanova do americké organizace Team Liquid a přesunu Pavla "s1ren" Ogloblina společně s Igorem "w0nderful" Zhdanovem na lavičku, organizace se sídlem v Srbsku se rozhodla povolat rovnou tři své akademické talenty jako náhradu do svého hlavního A-týmu: Danila "donk" Kryshkovetsa, Artema "ArtFr0st" Kharitonova a Myroslava "zont1x" Plakhotiu.

Toto trio v minulosti přispělo k posílení akademické sekce Spirit Academy, která se následně dvakrát probojovala až do finále WePlay Academy League a dokonce vyhrála soutěž CCT West Europe Series 1, kde porazila týmy jako BIG, GamerLegion, Falcons a Into the Breach. Příchod těchto hráčů by tedy měl být vítán a na papíře by měli být konkurenceschopní i vůči nejlepším týmům na scéně. Nicméně s příchodem dlouho očekávaného CS2 je těžké předvídat, jak se vše bude vyvíjet.

Trenér Sergej "hally" Šavajev o nové sestavě pro portál HLTV:

"Když jsme sestavovali novou soupisku týmu Spirit, nebylo možné přehlédnout mladé hráče, kteří v minulé sezóně dosáhli působivých výsledků," říká na adresu tří nováčků.

"Během testů prokázali vyspělost a iniciativu a my jsme potřebovali více hlasů ve hře - proto jsou nyní v základní sestavě. To nejzajímavější nás teprve čeká: aby tým fungoval jako jeden celek."

Sestava Team Spirit vypadá následovně:

Leonid "⁠chopper⁠" Vishnyakov
Boris "⁠magixx⁠" Vorobiev
Danil "⁠donk⁠" Kryshkovets
Artem "⁠ArtFr0st⁠" Kharitonov
Myroslav "⁠zont1x⁠" Plakhotia

Sergey "⁠hally⁠" Shavaev (trenér)

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.