Streamer narazil na 81 podvodníků ve 100 zápasech herního režimu Premier

  • 27. 02. 2024 21:00
Zdroj titulní fotografie: X @dima_wallhacks

Streamer dima_wallhacks se setkal s 81 podvodníky ve 100 zápasech herního režimu Premier. Tento problém trápí hru od jejího vydání, což vrhá stín na soutěžní integritu online komunity CS2.

Dima_wallhacks se účastnil zápasů Premier s ELO přesahujícím 20 000, čímž jeho zkušenost podtrhuje problém s podváděním o to více.

Epidemie podvádění v režimu CS2 Premier trápí jak příležitostné, tak i profesionální hráče, včetně například Major šampiona Robinse „ropz“ Koola, který v minulosti vyjádřil frustraci nad rozšířením podvodníků ve hře. Skandály s podváděním se nevyhnuly ani nejlépe hodnoceným hráčům v režimu Premier - bývalý nejlepší evropský hráč a čtvrtý hráč světového žebříčku se přiznal, že podváděl, aby se dostal až na vrchol.

V lednu vývojáři anti-cheat systému Akros, který se používá v kvalifikacích na Major, oznámili, že od začátku kvalifikací bylo zabanováno více než 30 podvodníků. Situace se však zdá eskalovala, když komunita prohlásila, že podvádění v Counter-Strike se „zcela vymklo kontrole“.

Trvající boj proti podvodníkům v CS2 zdůrazňuje potřebu robustnějších opatření proti podvádění a vigilance komunity, aby se zachovala soutěžní integrita hry a zajistilo spravedlivé prostředí pro všechny účastníky.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.