Světová jednička se zbavuje legendy a vítá mladou posilu z OG

  • 23. 06. 2023 02:00
Zdroj titulní fotografie: Twitter @TeamVitality

Spekulované se opravdu stává realitou. Po zisku titulu z Majoru se Vitality rozhodli udělat změny, aby mohli nadále pokračovat jako světová jednička i s letním předpokládaným příchodem CS2.

Vitality oficiálně oznamuje příchod dosavadního spoluhráče Adama "NEOFRAG" Zouhara z týmu OG, Shahar "flameZ" Shushan, který nahrazuje dánskou legendu Petera "dupreeh" Rasmussena. dupreeh však fanoušky přesvědčuje a vyvrací spekulace, že svou profesionální kariéru ještě ukončit nehodlá.

Peterův čas v aktivní sestavě končí po téměř roce a půl a dal by se považovat za nejúspěšnějšího hráče historie. Během této doby dopomohl týmu vyhrát celkem tři tituly - na ESL Pro League Season 16, IEM Rio a nedávno na BLAST.tv Paris Major. Vítězství v Paříži znamenalo, že Dán stanovil nový rekord pro nejvíce vítězství na Majorech jedním hráčem, když si po čtyřech vítězstvích s Astralis připsal své páté.

Vyjádření dupreeho samotného:

"Necítím, že bychom s aktuálním týmem dosáhli konce cesty, ale respektuji rozhodnutí Vitality a přeji jim vše nejlepší."

Organizace a její vyjádření k učiněné změně:

"Peterův odchod nám poskytuje prostor pro začlenění nových talentů do týmu, abychom mohli vybudovat novou generaci šampiónů."

flameZ se k Vitality připojuje jako jeden z nejslibnějších talentů během probíhajícího turnajového letní přestávky. Některé zprávy spojovaly bývalou hvězdu OG s zájmem několika špičkových týmů, avšak nakonec se připojil k aktuálně nejlepšímu týmu na světě, aby se opět setkal s krajanem a bývalým spoluhráčem z Aequus a Tikitakanu, Lotanem "Spinxem" Giladim.

Vitality bude nadále pokračovat v tomto složení:

Dan "⁠apEX⁠" Madesclaire
Mathieu "⁠ZywOo⁠" Herbaut
Emil "⁠Magisk⁠" Reif
Lotan "⁠Spinx⁠" Giladi
Shahar "⁠flameZ⁠" Shushan

Danny "⁠zonic⁠" Sørensen (trenér)

Peter "⁠dupreeh⁠" Rasmussen (lavička)

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.