T1 nemění sestavu, cíl je jasný, vyhrát Worlds 2023

  • 01. 12. 2022 08:00

Rok 2022 patřil korejskému týmu DRX, ve finále Worlds porazili T1. DRX poslali pryč všech pět hráčů a šanci na výhru na Worlds tak mají jiné týmy. Konkrétně druzí T1 se rozhodli si nechat svůj pětičlenný tým, i přes zájem o některé z hráčů zůstali všichni.

V League of Legends esportu je T1 jméno, které zná každý. Legendární organizace svoje hráče jen tak nepouští. Zůstala dvojice Keria - Gumayusi, kterou někteří považují za nejlepší botlane světa.

Tuto dvojici doplní Zeus, jako jeden z nejlepších toplanerů na světě. Letošní rok měl být právě jeho rokem, dařilo se mu celou sezónu. Byl to až ten nejdůležitější zápas, který se mu nepovedl. Nyní bude chtít odplatu, jeho cíl je jasný, dokázat, že on je ten nejlepší.

Zůstavá i Faker, o něj byl velký zájem hlavně ze Severní Ameriky. Team Liquid nabídl korejskému midlanerovi nemalou částku, ten se i tak rozhodl prodloužit. Kontrakt má nyní až do roku 2025, kdy mu bude 29 let.

Posledním v sestavě bude jungler Oner, ten si tak v devatenácti letech zahraje už třetí rok po boku nejlepšího hráče historie. Korejský jungler dělá i Teakwondo, v nemž je dokonce držitelem černého pásku.

Pro sehranou sestavu T1 bude rok 2023 velmi náročný, zastavit se je pokusí HLE s Viperem, Damwon KIA, kteří přivedli Cannu a Defta. Z mimokorejských týmů to budou hlavně JDG s neuvěřitelnou sestavu, ve které se objeví 369,Kanavi,knight,Ruler a Missing.

Zdroj úvodního obrázku: Twitter T1LoL

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.