TACO: "Moje budoucnost je nejistá." O Major nezabojuje ani kdyby se kvalifikoval

  • 19. 03. 2023 15:00
Zdroj titulní fotografie: Esports.net

Epitacio "TACO" de Melo oznámil prostřednictvím Twitlongeru, že v nejbližší době neplánuje účast na americkém RMR offline eventu v Mexiku a ani na samotném Majoru, pokud by se 00NATION kvalifikovali. Tato zpráva přišla krátce poté, co se 00NATION kvalifikovali do playoff ESL Pro League s náhradním hráčem.

Začátek konce TACA na scéně?

TACO se k organizaci 00NATION připojil v červenci 2022, kdy se tým rozhodl pro velkou změnu lineupu po neústalých neuspokojivých výsledcích, které vyústily například v neúspěch v kvalifikaci na PGL Major Antwerp. Když se k TACOvi připojili jeho bývalí spoluhráči z GODSENT, Bruno "latto" Rebelatto a Eduardo "dumau" Wolkmer, začali se rázem výsledky týmu zlepšovat až do toho bodu, kdy se tým ocitl na TOP12 příčce světa dle HLTV.

Není jasné, zda se Brazilec vrátí na aktivní soupisku 00NATION. Tým se obecně potýkal s problémy na mezinárodních LAN akcích, ale s novou sestavou, tedy bez TACA, se týmu podařilo postoupit ze stavu 0-2 na zápasy do playoff ESL Pro League, přičemž pocestě porazili Ninjas in Pyjamas, a to stavem 2-1 na mapy.

TACŮV pohled na věc

V prohlášení nebyl TACO konkrétní ohledně důvodu svého kroku, uvedl pouze:

"Starám se o sebe, zlepšuji se, učím se, abych mohl vést nejen svůj život správným směrem, ale i jakoukoli rozhodnutí, které budu muset v budoucnu přijmout ohledně své kariéry."

Ohledně své budoucnosti nebyl stejně jasný, řekl pouze: že "je nejistá i pro mě samotného".

Očekávaná sestava 00NATION na Amerických RMR:

Marcelo "⁠coldzera⁠" David
Eduardo "⁠dumau⁠" Wolkmer
Bruno "⁠latto⁠" Rebelatto
Leonardo "⁠n9xtz⁠" Santos
Lucas "⁠nqz⁠" Soares

Olavo "⁠chucky⁠" Napoleão (coach)

Epitacio "⁠TACO⁠" de Melo (benched)

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.