„Tato mapa byla sr*čka už v CS:GO, v CS2 je však ještě horší,“ hlásá NiKo

  • 16. 10. 2023 20:00
Zdroj titulní fotografie: Pelaajat

Ačkoli Nikola „NiKo“ Kovač začal hrát CS2 až po jeho globálním vydání, tedy 27. září, už teď má na Vertigo, jednu ze sedmi map, které jsou součástí fondu Active Duty, vyhrazený názor.

Zajímavé je, že mapa Vertigo byla jedna z map, která byla po vydání CS2 upravena nejméně, takže fanoušky zajímalo, co Valve udělalo, že se NiKovi tak nelíbí.

Nelze s jistotou říci, na základě čeho hvězdný hráč z G2 tuto mapu nařknul. Existují však jisté teorie a nesdílí tento názor ani zdaleka sám.

Zdá se mi, že zvuky na Vertigu a na mapě Nuke jsou tak nějak odtlumeny ode všeho ostatního kvůli převýšení na jednotlivých mapách,“ napsal jeden fanoušek na Reddit. „Nemůžete si uvědomit, že teroristé vybíhají A rampu, dokud už nejsou poblíž A situ. Zvuky jsou už tak dost potichu a s padajícími utilitami je to ještě těžší, což bych odhadl, že NiKo zmiňuje jako důvod, proč je mapa Vertigo v CS2 o to horší.

Zatím není jasné, zda Valve zamýšlí, aby zvuky fungovaly tímto způsobem definitivně, nebo jestli vývojáři teprve řeší, jak tuto problematiku v rámci CS2 dostatečně vyvážit. Tak či tak je hra venku teprve krátce, a tak lze určité úpravy očekávat.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.