Tato nejnovější funkce strhla vlnu kritiky! Hráči ji označili za „lacinou věc z mobilních her“

  • 07. 02. 2024 21:00
Zdroj titulní fotografie: Valve

Dne 6. února vydala společnost Valve aktualizaci „A Call to Arms“. Ta přidala několik nových funkcí, včetně nové ikony XP Overload, která je však podle hráčů zbytečná.

Den po aktualizaci A Call to Arms hráči diskutovali o „XP Overload“ na sociální síti Reddit. Mnozí nechápou, proč je vůbec ve hře, protože nemění nic jiného, než že ukazuje, že jsme poslední týden hráli pravidelně. Výsledkem je, že ji hráči označují za „lacinou funkci z mobilních her“, která do kompetitivní hry, jako je CS2, nepatří.

Mě a ani nikoho jiného to nezajímá, kolik toho někdo jiný hrál. Naopak ani mě nezajímá, že někdo jiný vidí, kolik jsem toho odehrál já. Tohle je jen další srXčka na mé obrazovce,“ zní jeden z nejčastějších komentářů. Téměř každá reakce je podobná.

Ok great update overall, but what is the point of this really? Non-gameplay related icon cluttering the kill feed of a competitive game. Does "Omg he played 4 games" deserve a whole icon? I think it's a bad precedent. The competitive side of CS should remain pure imo. Thoughts?
byu/Pokharelinishan inGlobalOffensive

Funkce vám ikonu „XP Overload“ zobrazí, jakmile získáte všechny běžné týdenní XP a spustí se zisk XP snížený. Ikona je viditelná v tabulce a původně byla zakreslena i v kanálu umrtí, avšak Valve ji z něj následně odstranilo. Kromě toho, že se jedná o kosmetický doplněk, s ní není spojeno nic dalšího.

Komunita je sice zmatená, proč Valve přidalo do CS2 funkci, o kterou nikdo nežádal, ale celkově se jí nejnovější aktualizace líbí. Přidala zpět ikonický herní režim Arms Race, novou bednu a nůž, a upravila důležité aspekty hratelnosti, jako je například výhoda ohledně peekování.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.