Team Liquid kompletuje svůj zbrusu nový supertým s potenciálem dobýt scénu

  • 08. 12. 2023 22:00
Zdroj titulní fotografie: Team Liquid

Po dlouhých letech spekulací a zvěstí se zdá, že dílky skládačky týmu Team Liquid konečně zapadají na své místo. Casper „cadiaN“ Møller, Russel „Twistzz“ Van Dulken a Felipe „skullz“ Medeiros oficiálně posilují americkou organizaci a završují tímto soupisku zbrusu nového supertýmu s potenciálem dobýt světovou scénu.

Potvrzen je i příchod veteránského kouče Wiltona „zews“ Prada, který se spolu s Twistzzem vrací do slavné americké organizace po pěti letech. Dvojice spolu krátce spolupracovala v letech 2017 a 2018, než zews odešel, zatímco Twistzz zůstal a dopomohl vybudovat Team Liquid na post jednoho z nejúspěšnějších týmů konce roku 2020. Byl nezbytnou součástí sestavy, která v roce 2019 zcela ovládla světovou Counter-Strike scénu s celkově sedmi tituly na LAN a Intel Grand Slamem.

Příchod CadiaNa do Liquidu znamená jeho vlastní dlouho očekávaný návrat do severoamerického regionu, kde již jednou dánský sniper reprezentoval, konkrétně organizaci Rogue v letech 2017 a 2018. CadiaN si vloni v řijnu po svém kontroverzním odchodu z týmu Heroic dal krátkou pauzu a naposledy se za tento tým objevil na podzimním finále BLAST. Jednadvacetiletý brazilský rifler skullz, který v listopadu ukončil své roční působení v týmu paiN Gaming, doplňuje posily na soupisce, kdy se tým bude snažit hodit za hlavu bouřlivý rok 2023. Evropská verze týmu Team Liquid naprosto selhala, když se po pařížském Majoru nedokázala umístit na žádném turnaji ani mezi nejlepšími osmi.

Keith „NAF“ Markovic a Mareks „YEKINDAR“ Gaļinskis tak zůstavají jedinými zbývajícími členy soupisky pro rok 2023 a lze s jistotou konstatovat, že vypadá mnohem silněji a slibněji než jakýkoliv jiný tým, který tato organizace letos dosud vytvořila. Plán týmu Liquid tak zní jasně a tým se bude muset rychle sehrát, protože v prvním čtvrtletí roku 2024 začínají veledůležité kvalifikace na IEM Katowice a PGL Copenhagen Major.

Soupiska Team Liquid bude nyní vystupovat pod následujícím složení:

Russel „⁠Twistzz“⁠ Van Dulken
Keith „⁠NAF⁠“ Markovic
Felipe „⁠skullz⁠“ Medeiros
Casper „⁠cadiaN⁠“ Møller
Mareks „⁠YEKINDAR⁠“ Gaļinskis

Wilton „⁠zews⁠" Prado (trenér)

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.