TOP 3 Toplaneři na světovém šampionátu v League of Legends

  • 28. 09. 2022 22:50

Za pár dní začínají Worlds 2022, který se letos odehraje v Severní Americe. Kdo bude nejlepším toplanerem, který se podívá na Worlds 2022? Který z toplanerů se ukazoval v této sezóně jako nejlepší? Na tyto otázky se podíváme v tomto článku.

3) GEN Doran

Doran se za pár splitů dostal z týmů, které bojovaly sotva o postup do Play-offs LCK. V KT se mu moc nedařilo, následovalo spojení s bývalými spoluhráči z týmu Griffin. Chovy, Doran a Lehends se znovu spojili a tentokrát to dotáhli až na šampiony LCK.

Korejský toplaner byl v letošní sezoně fantastický, dokázal zahrát strong side i weak side a uměl perfektně hrát pro tým. Byl jediný, kdo zvládl dělat konkurenci pro Zeuse. Typickým šampionem pro něj je Kled, letos to byl ale hlavně Gnar, na němž úřadoval.

2) T1 Zeus

V první polovině roku vypadal jednoznačně nejlépe, žádný toplaner na něj nestačil. Pravidelně si dával solokilly na ostatních topařích a neměl konkurenci. V tomto splitu už to nevypadalo tak dobře, vypadalo to, jakože jsou T1 na ústupu.

Hráč, jehož vzorem je Nuguri miluje Kennena a Jayce. Worlds meta by bu měla sedět, protože se očekává, že se bude hrát do topside. Světový šampionát může být dalším turnajem, kde ukáže, že on je nejlepším toplanerem světa, protože nyní to tak nevypadá.

1) JDG 369

Je to tu znovu, stejná pozice jako v roce 2020. Před dvěmi lety šel na Worlds jako nejlepší toplaner a zároveň největší favorit na titul. Nakonec to skončilo tragédií, TES vypadli se Suning a odcházeli z turnaje zklamaní. Letos má 369 šanci napravit svoje chyby.

Nyní jsou to JDG, za které jde do turnaje. Toplaner číslo jedna, nejlepší Vladimir hráč na světě, to je to, jak si ho všichni pamatují. Nyní přichází jeho jedinečná šance dokázat, že umí zahrát i na mezinárodních turnajích. Letos má formu a i skvělý tým, je to jen v jeho rukách.

Zdroj úvodní fotografie: Twitter LPL

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.