TOP3 Jungleři na světovém šampionátu v League of Legends

  • 08. 10. 2022 00:00

Zbývá pouze několik dnů do začátku skupinové fáze světového šampionátu League of Legends. Kdo bude nejlepším junglerem, kterého ve skupinové fázi uvidíme? Který jungler v letošním roce vypadal nejlépe? Tak přesně na tyto otázky odpovíme v tomto článku.

3) GEN Peanut

Vítěz letošního ročníku LCK, kterou vyhrál už počtvré. Na Worlds mu to ještě neklaplo, dokázal už zvítězit i na MSI, ale Worlds titul mu ve sbírce stále chybí. Byl dvakrát velice blízko titulu, jednou mu to překazili SKT v jedné z nejlepších sérií historie League of Legends a skončil třetí.

Když je nemůžeš porazit, tak se k nim přidej, tímto se Peanut řídil a přestoupil k SKT, se kterými prohrál ve finále proti Samsung Galaxy. Samsung Galaxy jsou nyní Gen.G a právě je Peanut reprezentuje. Letos vypadal neuvěřitelně, zvládal porážet Canyona s Onerem a nyní je připraven na Worlds 2022.

2) JDG Kanavi

Začínal společně s Chovym, Doranem a Viperem v Teamu Griffin. Z Griffinu mířil na hostování do JDG, kde nakonec zůstal a hraje tam doteď. S čínským týmem to dotáhl na dvojnásobného šampiona LPL. Jako velkého kamaráda Chovyho s Lehendsem ho teď čeká velká výzva, musí je porazit.

V letošní sezóně se mu dařilo fantasticky, hra jeho týmu stále hlavně na něm a dvojici 369 a Kanavi. Jediný problém v jeho stylu hry bylo, že občas dělal dost zbytečné přehmaty. Jako příklad lze uvést jeho chození do potyček, když byl jeho tým daleko.

1) TES Tian

Worlds už jednou vyhrál, nyní ho čeká další šance. Po skoro čtyřech letech ho čekala těžká výzva, jeho úkolem bylo nahradit Karsu, Karsa odešel a TES za něj museli najít náhradu. Tian všem lidem, kteří pochybovali zavřel ústa.

Rok 2022 v LPL jednoznačně patřil Tianovi, nedělal zbytečné chyby, kterýma byl známý, když reprezentoval FPX a dominoval čínskou LPL. Letos se stal čtvrtým junglerem, který překročil hranici 1000 killů. Nyní má možnost se stát prvním čínským hráčem, který získá druhý Worlds titul.

Zdroj obrázku: Twitter/LPL

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.