LoL sekce týmu Unity je na spadnutí, objeví se hráči z EMEA Masters?

  • 07. 05. 2023 20:15

Není to nic nového, že se spojili Dark Tigers a DGG do Unity Esports, ale co novinkou rozhodně je, že coach Hoci tryoutí hráče pro tým Unity Esports do League of Legends sekce. Zdroje blízké EPLAYERu potvrdily, že se v tryoutech nachází hráči, kteří hráli EMEA Masters.

Dark Tigers po nešťastném minulém roce opustili Hitpoint Challengers i Hitpoint Masters. Nyní chystají návrat už pod týmem Unity Esports, coachem bude znovu Hoci. Ten dokázal vyhrát Hitpoint Challengers s Dark Tigers Academy a ve Spring splitu minulého roku došel s hlavním týmem DTG na páté místo v Hitpoint Masters.

Nyní se na jejich tryoutech objevují známá jména hlavně z české druhé a třetí ligy. Mezi hráči na tryoutech můžeme najít třeba N3znameho, Krosaka, Slida, Adyho, Onlyho, KNEZU, J3rkieho, nebo třeba Semika s Koubeem. Ale Unity nemají v plánu stavět československou sestavu.

Dle zdrojů blízkých EPLAYERu se na serveru objevují i jména hráčů, kteří hráli EMEA Masters v posledních dvou letech za týmy ze slabších evropských lig. Dále zde můžeme vidět i toplanera, který nastupoval v LFL 2 a cíl této sestavy bude jasný. To ale nemění nic na tom, že Unity chtějí midlanera se supportem z Česka nebo Slovenska.

Požádali jsme o vyjádření organizaci Unity, která nám skutečně potvrdila ambice na založení League of Legends sekce. "Netajíme se ambicemi založit League of Legends sekci. S Hocim jsme spolupracovali právě v Dark Tigers a proto je to pro nás jediná možná volba vzhledem k tomu, že jsme byli spokojení s jeho prací." uvedl na náš dotaz Branislav Kovačovic

Pokud tým Unity chce už letos postupit do první ligy, tak musí projít přes kvalifikaci do druhé ligy a následně v druhé lize zvítězit. Ani to ale nemusí stačit a tak je více pravděpodobné, že je boj o možný postup do Hitpoint Masters čeká až v příštím roce.

Zdroj úvodního obrázku: HitpointCZ, Unity Esports, EMEA Masters

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.