V LEC se objeví japonský toplaner, kromě něj přichází i mladý jungler z Turecka

  • 11. 11. 2022 16:40

Astralis a Heretics jsou poslední dva týmy, kterým zbývalo doplnit předpokládané soupisky. Astralis chyběl jungler, Heretics pak toplaner a jungler. Dvě ze tří volných míst už jsou plná. Zbývá už pouze zjistit, kdo bude junglerem HRTS pro další rok.

První jméno, které se objevovalo ve spekulací ohledně pozice junglera Astralis byl Maxi z akademie Fnatic. Astralis nakonec před Maxim upřednostnili hráče z francouzské LFL, který letos vyhrál EU Masters. Maxi by tak měl zamířit do akademie týmu BDS.

Junglerem Astralis se s velkou pravděpodobností tak stane 113, hráč, na kterého je hodně rozporuplných názorů. Je to hlavně kvůli je nekonzistentnosti a schopnosti prohrát prakticky vyhranou hru. Zároveň je to ale nevybroušený diamant, kterého v Turecku objevili Vodafone Giants.

Dalším hráčem, který se v LEC příští rok nejspíše objeví, bude Evi. Japonský toplaner už je skoro 5 let v tým Detonation FocusMe, se kterým získal v Japonsku několik titulů. S týmem se také dostal na světový šampionu, DFM byl první japonský tým, kterému se v historii podařilo probojovat až do skupinové fáze.

Pro rok 2023 by šestadvacetiletý toplaner měl stát hráčem Heretics. Evi je známý hlavně díky svým výkonům na Urgotovi, který je pro něj typický. Dost velkou otázkou zůstává, jak si Evi povede proti ostatním LEC toplanerům. Na tuto otázku nám odpoví čas.

Zdroj úvodní fotografie: LoL Esports, Riot Games

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.