Valve míří s CS2 do cílové rovinky - spekulace potvrzeny, teď jen opravit chyby

  • 01. 09. 2023 20:00
Zdroj titulní fotografie: Reddit / Dashy1024

Je to konečně tady, tedy alespoň z části. Společnost Valve dnes vydala jednu z dosud největších CS2 aktualizací, přičemž mezi největší změny patří výrazné přepracování hodnocených zápasů a tedy i hodnocení samotného. Navíc nám konečně byla představena mapa Inferno v plné své kráse. To celé a mnohem více po boku obrovské vlny pozvánek do bety, v závislosti na vašem regionu.

Valve nadále představilo a vysvětlilo svou vizi ohledně budoucnosti titulu:

"Dnešním dnem navíc zahajujeme proces zvaní co největšího počtu způsobilých hráčů do limitovaného testování. Aby mohli být hráči do omezeného testování CS2 pozváni, musí mít CS:GO Prime status, aktivní oficiální kompetitivní dovednostní skupinu a většinu svých oficiálních zápasů odehrát v jednom z regionů (například Evropa), kde je omezené testování k dispozici."

"Úspora času - V uplynulých deseti letech jsme postupně dodali aktualizace ekonomiky a různé vybalancování zbraní, abychom co možná nejlépe snížili počet nesporných výsledků."

"Díky těmto změnám lze napínavé soutěžní zápasy vyřešit menším počtem kol. A kratší zápasy znamenají, že hráči mohou hrát více a častěji. V CS2 tedy přecházíme na maximální počet 24 kol v základním čase (s prodloužením na 6 kol v případě remízy) pro Premier, hodnocené kompetetivní zápasy a nejvyšší soutěže - typově Major."

"Očekáváme, že se struktura a průběh zápasů budou časem vyvíjet podle toho, jak se bude komunita přizpůsobovat. A my se těšíme, kam se posune dál."

Tímto se potvrzuje řada spekulací a zdá se, že Valve tímto updatem pomalu ale jistě dokončuje své přípravy na plné vydání hry - zřejmě už zbývá pouze opravit co nejvíce stávajících chyb.

Seznam představených změn přehledně

PREMIER

  • Přidán renovovaný režim Premier
  • Přidán nový viditelný způsob hodnocení (CS rating) a žebříčky dle několika kategorií.

MAPY

  • Do všech dostupných herních režimů přidána kompletně renovovaná mapa Inferno
  • Různé opravy chyb a úpravy pro všechny dodané mapy

RŮZNÉ

  • Upravena délka zápasů v kompetitivním režimu na 12 kol za polovinu, tzn. oficiální přechod z dosavadního MR15 na MR12. (Obdobně jako v dříve avizovaném Valorantu)

Další oficiálně nepředstavené novinky

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.