Valve zdá se inovuje systém VAC banů! Mezi zasaženými je i jeden z nejlepších hráčů

  • 04. 01. 2024 13:00
Zdroj titulní fotografie: Downloadsource

Společnost Valve se vrátila z prázdninové přestávky a okamžitě si vzala na mušku cheatery. Ve dnech 3. a 4. ledna zasáhla hru masivní vlna banů a do křížové palby se dle všeho dostal i nejlepší hráč na žebříčku herního režimu Premier.

Problém s cheatery v CS2 trvá od samého začátku, kdy hra v září vyšla. Kromě dalších problémů, jako je nepředvídatelný "sub-tick" systém, podivný matchmaking a chyby, které ovlivňují hratelnost, je přítomnost cheaterů pravděpodobně tím nejzávažnějším problémem.

Společnost Valve se neustále snaží zlepšovat systém ochrany proti podvádění v CS2, ale občas to nevede k očekávaným výsledkům. V prosinci například došlo k masivní vlně „neoprávněných VAC banů“, což v praxi znamenalo, že někteří hráči byli suspendováni, aniž by skutečně podváděli.

Vývojáři pravděpodobně také pracují na řešení technických problémů, kterým hráči čelí již od samotného vydání hry. S blížícím se prvním CS2 Major turnajem v Kodani, kde kvalifikace začínají již tento měsíc, je důležité, aby Valve aktivně zapracovalo na zlepšení bezpečnosti hry a odstranění co možná nejvíce nedostatků, aby byla zaručena kvalita, na kterou je komunita dosud zvyklá.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.