Vydání nového Inferna se blíží, a to dost možná velmi brzy! Co říkají statistiky?

  • 13. 08. 2023 19:30
Zdroj titulní fotografie: Valve

Inferno je jednou z nejoblíbenějších kompetetivních map současnosti, v CS2 se však zatím jako poslední zbývající mapa aktivní služby dosud neobjevila. To se však pravděpodobně brzy změní, a možná dříve, než si možná myslíte.

Po více než dvou měsících od vydání Dust 2 chrlí Valve do beta verze CS2 jednu mapu za druhou. Aktuálně je ve světle reflektorů mapa Ancient, která po krátkém 6denním období vystřídala mapu Anubis a tempo přidávání map se tím zase o něco zvýšilo. K otestování zbývá už jen mapa Inferno, což znamená, že si Valve určitě nechalo jednu z nejlepších na konec. Zatím nemáme žádné oficiální zprávy o tom, kdy dorazí, avšak statistická analýza nám může docela dobře napovědět.

Redaktor portálu Liquipedia, ThourCS, již nějakou dobu analyzuje postupný příchod jednotlivých kompetetivních map. S každou další mapou přicházejí nová vydání rychleji a rychleji a Anubis stanovil nový rekord s méně než týdnem dostupnosti. Pro milovníky Anubisu je to sice škoda, ale zároveň to napovídá, kdy by se do boje mohlo zapojit i zbývající Inferno.

Na základě zrychleného harmonogramu vydávání map by se Inferno mělo v betaverzi CS2 objevit již zítra, tedy kolem 14. srpna 2023. Tato předpověď vychází z 6denního testovacího období pro Ancient, které samo o sobě vychází z 6denního testovacího období pro Anubis. Původní odhalení těchto map je vykreslilo jako dvojici, takže by dávalo smysl, aby jim společnost Valve věnovala stejný čas.

Co se týče samotné mapy, trailer potvrdil, že Inferno bude přepracovanou mapou. Podobně jako Overpass se dočká kompletní vizuální proměny s potenciálními změnami hratelnosti, které mapu okoření. Ikonické oblasti mapy, jako je banán a alt mid, pravděpodobně zůstanou stejné, avšak abstraktnější oblasti, jako jsou Apartmány či Mexiko, se pravděpodobně dočkají úprav.

New CS2 Inferno?
by u/iMarbot in GlobalOffensive

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.