Xiaohu nejspíše skončí v RNG, Kanavi by měl mít namířeno do LCK

  • 08. 11. 2022 10:30

Největším zdrojem leaků z LPL jsou rozhodně Doinbho streamy. Tato informace platí už několik let. Čínský midlaner byl první, kdo přišel se zprávou o velké přestavbě FPX, ale například i o příchodu Uzi zpět. Nedávno se na jeho streamu objevila nová věc. Jeden tým čínské LPL by měli opustit všichni hráči až na toplanera.

Royal Never Give Up si dlouho drželi v týmu Galu, Xiaohua, Minga a Weie. Po neúspěchu na letošních Worlds si tým bude nejspíše chtít vsadit na budoucnost. Hlavně je známo, že organizace má finanční problémy, kvůli kterým je opustil Bin. Spekuluje se dokonce i o prodání týmu.

O Galu bude ohromný zájem, zajímají se hlavně Bilibili Gaming, kteří hledají náhradu za Dogga. Doggo šel do LPL jako mladý talent, ale bohužel pro něj mu letošní sezóna nevyšla. Bilibili Gaming investují a chtějí konkurovat nejlepším týmům v příštím roce. O Galově náhradě už mají čínští novináři jasno, měl by ho nahradit Lwx z FPX.

Ve vzduchu je i návrat Kanaviho do LCK. Před několika lety si zahrál v týmu s Chovym, Viperem, Lehendsem a Doranem. Letos by mohl být čas na návrat k Chovymu. Korejský jungler se chystá na odchod po více než třech letech. LPL Wooloo přišel se zprávou, že by měl příští rok hrát v LCK.

Čtvrtý nejmladší světový šampion JackeyLove se nejspíše upsal znovu Top Esports. Čínský marksman podle LPL Wooloa prodloužil smlouvu o další dva roky. Prodloužit by měl i TheShy s Weibem a také trojice 369, Hope a Missing s týmem JINGDONG GAMING INTEL ESPORTS CLUB.

Zdroj úvodní fotografie: LoL Esports, Riot Games

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.