YGPS: Dynamo čeká repríza z Bratislavy, zabojují i SINNERS

  • 30. 05. 2023 20:30
Zdroj titulní fotografie: Twitter @YGamesSlovakia

Čtvrtfinálové bitky přicházejí a s nimi i papírově zajímavější duely, na které se můžeme těšit. Hned 3 týmy z domácí scény zítra ukáží, co se v nich vlastně ukrývá. Kdo z nich obstojí a obsadí místenku v semifinále?

SINNERS vs Ignis Serpens

(14:00)

Úvodní duel nabídne pokračování příběhu ve formě SINNERS, kteří se utkají proti nevyzpytatelné polské soupisce Ignis Serpens, která aktuálně drží 95. příčku na světovém žebříčku HLTV.

Aktuální česká trojka, nově SINNERS, drží v tomto duelu a ostatně i v celém turnaji roli favorita, avšak nutno zmínit relativně solidní formu polské skvadry v současné době. To se o aktuální formě SINNERS mimo turnaj příliš říci nedá, a tak je možné, že bychom se mohli klidně podívat i na tři mapy, kde by však nakonec měli SINNERS obstát. Svou roli určitě sehraje i volba map jednotlivých týmů.

Výstřižek.PNG

Obecné výkony týmu za poslední 3 měsíce Source: HLTV

Výstřižek.PNG

Výkony týmu na jednotlivých mapách za poslední 3 měsíce Source: HLTV
Dynamo Eclot vs Entropiq

(17:00)

Zbývající týmy se začínají zúžovat a s tím příchází i vzájemné souboje domácího zastoupení. Ukázkovým příkladem bude čtvrtfinálový střet nové české jedničky, Dynama Eclot, a týmu Entropiq, který po posledním neúspěchu na bratislavské zastávce cyklu Tipsport MČR Tour potká reparát.

Trend se zítra ponese dosti pravděpodobně ve stejném duchu. Od duelu v Bratislavě uběhli sotva 3 dny a Dynamo drží v turnaji roli favorita číslo dva. Kartami by mohl lehce zamíchat ten fakt, že Entropiq v Y-GAMES PRO SERIES 3 vystupuje již pod mezinárodní soupiskou, avšak zásadní změny průběhu zápasu bychom se dle formy za poslední dobu dočkat neměli.

Výstřižek.PNG

Obecné výkony týmu za poslední 3 měsíce Source: HLTV

Výstřižek.PNG

Výkony týmu na jednotlivých mapách za poslední 3 měsíce Source: HLTV

Středeční čtvrtfinálové duely živě

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.